• На чемпіонаті Європи з академічного веслування паралімпійці Донецької області здобули дві медалі
11:05, 1 травня

Дві медалі здобули паралімпійці Донецької області.

Про це повідомляє Донецька обласна державна адміністрація

Бахмутець Роман Полянський став переможцем у класі PR1 Men's single — в «одиночці» серед чоловіків. У фіналі він із часом 9 хвилин 38,87 секунд випередив суперників із Італії, Великої Британії, Франції, Ізраїлю та Німеччини.

Ярослав Коюда зі Слов’янська в класі змішаних пар PR2 Mixed double разом зі спортсменкою Волинської області Анною Айсановою посіли третє місце. З результатом 9:28.98 вони у фінальних перегонах обійшли французів, нідерландців та ізраїльтян, але поступилися британцям і німцям.

Роман і Ярослав вже заслужили право виступити на найпрестижніших змаганнях — Паралімпійських іграх у Парижі. Спортсмени гідно представляють Україну з року в рік, проявляючи неймовірну силу духу.

Вітаємо спортсменів.

Дві медалі здобули паралімпійці Донецької області на чемпіонаті Європи з академічного веслування

Світлини: World Rowing, Rowing Ukraine

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію