Успішний інтернет-магазин починається з двох моментів - аналізу цільової аудиторії і зручного, розгорнутого каталогу. Маркеплейс АвтоПро пропонує і те, і інше на особливих умовах. Замість стандартної схеми продаж клієнт укладає угоду. Як це відбувається в умовах сучасної інтернет-комерції?

Прайс-агрегатор АвтоПро - вивчаємо можливості клієнта

Перед покупкою товару користувач налаштовує умови угоди за допомогою таких інструментів.

  • Автоматичний аналіз вартості товару. Аналітична система порівнює ціни на певний товар, враховуючи інформацію про замовника (місцезнаходження, варіанти оплати і т.д.).
  • Ручний пошук оптимальної ціни - за допомогою фільтра запитів. Там же налаштовується складність запиту. Клієнт самостійно фіксує технічні особливості продукту, питання доставки, оригінальності, і т.д.

Ефективність маркетплейса https://avtopro.ua, перш за все, залежить від централізованого маркетингу. Клієнт працює з угодою в одному вікні. Продавець формує звітність і аналізує бажання цільової аудиторії в одному вікні. Навіщо відкривати безліч вкладок, якщо існує єдиний кабінет?

Що пропонує АвтоПро власникам інтернет-магазинів?

Продавець, в свою чергу, стимулює інтерес клієнта за допомогою універсального каталогу. У порівнянні з іншими торговими майданчиками база даних маркетплейса не просто велика, вона величезна.

Каталог товарів АвтоПро оновлюється щодня, і тільки в он-лайн режимі. Це вкрай важливо і для покупця, і для продавця. Потенційні клієнти впевнені, що купують актуальний і «свіжий» товар (активна пропозиція). Власник торгового майданчика на маркетплейсі АвтоПро не боїться монополії. Адміністрація ресурсу не допустить викупу великої кількості майданчиків (угод), однією людиною.

Крім проблем з конкурентами підприємці і продавці страждають від нестачі фінансів. В першу чергу, це стосується розкрутки сайту, реклами і маркетингової стратегії.

Погодьтеся, і досвідчені, і початківці продавці поважають ті сайти, на яких є безкоштовні пакети для аналізу статистики. Маркетплейс АвтоПро дарує своїм клієнтами цілий пакет аналітичних інструментів, абсолютно безкоштовно. Навіть більше, в базовий список входять додатки з аналізу наступних факторів:

  • статистика продажів по конкретному регіону;
  • визначення цінової політики для конкретного товару;
  • аналіз законності дій конкурентів, антидемпінгові програми.

І останнє, продати товар потрібно так, щоб клієнт повернувся і попросив «добавки» не через рік, а на наступному тижні. Для цього потрібен добрий інтерфейс. Перш ніж натиснути на кнопку «Кошик», людина отримує максимум відомостей про товар, способах доставки, надійності продавця і т.д. Отже 99,9% угод на маркетплейсі Авто.Про закінчуються позитивно.