Захистити посіви сільгоспкультур від шкідників – це одне із основних завдань аграріїв, адже від цього напряму залежить майбутній урожай. Шкідливі комахи та кліщі можуть завдати значних втрат, живлячись і зеленою масою рослин, і корінням, і вже майже достиглими овочами, зерном та насінням. Як підрахували спеціалісти, якщо не проводити профілактичних заходів та системної боротьби із шкідниками, то урожайні збитки можуть сягнути до 90%.

Особливості Карате Зеон

         Даний інсектицид є надзвичайно популярним хімічним засобом не лише у вітчизняних сільськогосподарських підприємств, а й у Європі. Секрет його успіху простий – це висока ефективність, безпека для навколишнього середовища та поєднання інсектицидних та акарицидних властивостей. Останнє означає, що цей засіб допомагає знищувати і шкідливих комах, і деякі різновиди кліщів. Отже, Карате Зеон є і зручним (тому що не потрібно використовувати декілька препаратів одночасно, достатньо його одного), і економічно вигідним (адже купуючи один засіб, можна убезпечити посіви культур від декількох проблем відразу).

Переваги застосування Карате Зеон

  • Цей препарат можна використовувати для боротьби із багатьма видами комах, включаючи колорадського жука та його личинок, клопа шкідливу черепашку, попелицю, п'явицю, злакових мух, хлібних жуків, трипсів, хлібних блішок, ріпакового квітоїда, біланів, кукурудзяного стеблового метелика та інших.
  • Карате Зеон відноситься до групи піретроїдних засобів. Якщо порівнювати його із іншими препаратами даної групи, то він має більш тривалий термін захисної дії посівів культур.
  • Володіє високою стійкістю до опадів. Вже через годину після обробки даним інсектицидом рослин дощ ніяким чином не вплине на його ефективність.
  • Відсутня фітотоксичність, безпечний для бджіл, птахів, тварин.
  • Цукровий буряк, помідори, колосові зернові, картопля, огірки, сорго, баклажани, цибуля, ріпак, а також плодові дерева (персик, яблуня, слива) і виноградники – це лише частина переліку культур, для захисту яких використовується Карате Зеон.

Для того, щоб провести обробку цим препаратом посівів, можна застосовувати будь-яке сучасне сільськогосподарське обладнання, що призначене для обприскування культур. Необхідно чітко дотримуватись інструкції із норм використання інсектициду, щоб не завдати шкоди рослинам. Окрім того, працівник, що буде проводити роботи, має обов'язково користуватись засобами індивідуального захисту для убезпечення від впливу хімічних компонентів препарату.