З усіх засобів для захисту, доступних нашим громадянам, газові балончики виділяються цілу низку переваг (особливо це стосується моделі Терен 4М):

• їх носіння абсолютно легально (до них не чіпляються співробітники поліції, ну хіба що тільки зовсім упоротие, але легко їх посилають);

• вони не вимагають ніяких дозволів для їх придбання (будь-який повнолітній чоловік має право придбавати газовий балончик, зберігати вдома і носити з собою);

• на відміну від травматичних пістолетів, у них набагато менше обмежень по відношенню;• вони нелетальної (що відразу знімає з людини психологічну дилему «а раптом я його вб'ю»);

• вони не вимагають інформування органів про застосування;

• газові балончики не так вимогливі до техніки і навику застосування (на відміну від травматичної зброї або ножа, це засіб дистанційного поразки, тобто не обов'язково входити в фізичний контакт з нападником).

Перед тим, як купить газовый баллончик, варто ознайомитися з нижче наведеної інформацією.

Вибір газового балончика

Для початку треба розуміти, який саме балон вам потрібен. Це питання в основному стосується типу балона, а не виробника.Зараз з ефективних балончиків є сенс тільки в так званих «перцевий«. Все інше - «сльозоточиві» або «нервнопаралітичну», ми не розглядаємо. Тим більше що нервнопаралітичну газ - це БОВ (Бойове Отруйна речовина), і цивільним не положено.

Є кілька нехитрих правил носіння газового балончика

1. Зброя - в нашому випадку газовий балончик - завжди має бути при собі. Носіння в сумці або рюкзаку робить його наявність безглуздим.

2. Зброя повинна бути легко доступним. Якщо ви тримаєте його у внутрішній кишені під двома блискавками, то ви робите його носіння безглуздим.

3. Для носіння є спеціальні системи. Можна використовувати для перенесення м'які підсумки для пістолетних магазинів.

4. Якщо ви носите балончик в «системі» або в підсумці, то носити ви його будете на поясі. Положення газового балончика на ремені ви вибираєте самі виходячи зі зручності в постійному носінні, і виходячи з того, в якому положенні ви тренуєтеся його витягати.

Для носіння газового балончика можна також використовувати зручний і легко доступний кишеню. Під зручністю і доступністю мається на увазі, що ви повинні в змозі отримати газовий балончик з будь-якого положення, в якому б ви не знаходилися. Так само постаратися вибрати той кишеню, який важче буде заблокувати у разі нападу. Так само в кишені не повинно бути ніяких сторонніх предметів. І само собою, ніяких ретракторов і фіксаторів.