Теплоізоляційні матеріали потрібні при складанні трубопроводів, при прокладці систем побутового водопостачання, систем опалення, каналізаційних стоків. Ізоляційні вироби відмінно зарекомендували себе при використанні в вентиляційному обладнанні, пристроях кондиціонування повітря. Потрібно гідна теплоізоляція при організації морозильних, холодильних систем, газопроводів, нафтопроводів. Можна застосовувати матеріали в хімічній і харчовій галузях.

Особливості та переваги

  • Якісна каучукова трубна термоізоляція дуже гнучка і має безліч варіантів виконання. Це не тільки висока еластичність, а й зручність при виконанні робіт на магістральних трубопроводах, висока ефективність застосування на водопроводах та опалювальних системах.
  • Термоізоляція каучукова - це ідеальний варіант ізолюючого матеріалу для труб, оскільки каучук через свої природні особливості легко витримує екстремальні температури середовища.
  • Спінений каучуковий матеріал необхідний для збереження властивостей трубопроводів в системах водопостачання і теплопостачання, відмінно себе показали вироби на опалювальних трубах, на магістралях генерування і передачі холоду.
  • Серед переваг - знижений коефіцієнт теплопровідності, пароустойчівость і водонепроникність, стійкість по відношенню до будь-яких навантажень і агресивному середовищі. Це вогнетривкість і збереження своїх властивостей при контакті з хімією, погодними опадами, ультрафіолетом.
  • Продукція допомагає знизити втрати теплової енергії при створенні інженерних систем і добре захищає труби від впливу несприятливих факторів. Крім стійкості до цвілі і мікроорганізмів це захист від зовнішніх атмосферних впливів, утворення конденсату, корозійних процесів.

Покупка теплоізоляції для труб в Україні

При виборі матеріалу для утеплення трубопроводів важливо підібрати найоптимальніший за якістю і вартістю. Компанія «Олтрейд» багато років ефективно працює на вітчизняному ринку і пропонує найкращі теплоізоляційні матеріали від відомих у всьому світі виробників. Це зручні для клієнта комплексні поставки теплоізолюючих виробів для всіляких інженерних систем. Якщо вибрати каучукові інноваційні варіанти, трубопровід буде відмінно і довго функціонувати без потреби в ремонті. Також спінений синтетичний каучук дозволить змонтувати магістраль точно в терміни і скоротити витрати на об'єкт.