Ковані елементи - розкішні і благородні вироби, створені руками майстрів. Це той самий функціональний декор, які ідеально вписується в будь-який ландшафт, може стати прикрасою і внутрішнього оздоблення будинку. Лихо закручені вензелі, зібрані в єдину функціональну композицію, ніколи не втрачають актуальності.

Ковані елементи: якими вони можуть бути?

Різноманітними можуть стати вироби, виконані ковалями. Оригінальність і вишуканість, тонкість і вишуканість готового виробу будуть залежати від досвідченості, майстерності і польоту його фантазії. Найчастіше справжнім чарівникам, які здатні підкоряти сталь, замовляють для виготовлення:

  • Альтанки та козирки.
  • Огорожі і ворота.
  • Паркани та перила.
  • Калитки і меблі.
  • Предмети обстановки і меблі.
  • Інші функціональні декоративні елементи.

Ковані люстри і свічники, торшери та бра - все це теж стає прикрасою, створеними ковалями вручну. Особливість і безсумнівна привабливість готових кованих виробів і окремих елементів в їх особливої ​​душі і аурі. Зусиллями справжніх майстрів створюється надійна і довговічна конструкція, яка здатна прикрасити класичні, романтичні, готичні, сільські, модерністські, ультрасучасні інтер'єри. Згодом такий декор не виходить з моди, він лише отримує своєрідний шарм, який робить його безцінним. Тому багато покупців купують не тільки прикраса для будинку, але і роблять вигідне капіталовкладення.

Вибір стилю кування

Знайти і купити ковані елементи можна вже в готовому вигляді на сайті www.steeland.com.ua. Однак майстри працюють і з індивідуальними замовленнями, коли річ з металу виконується за певними параметрами і стилем. Перший критерій підганяється під особливості меблів і обстановки, самого житла. Стилів ж кування існує маса, серед яких:

  • Романський - характеризується наявністю і комбінацією завитків різного розміру і форми. Велике полотно будуть заповнювати симетрично розташовані елементи з центром у вигляді квітки.
  • Готика - гострі шпилі і кути, переплетені прути, шипи і стріли, лілії і трилисник, різні символи - все це характеризує напрямок.
  • Ренесанс - тонкі металеві предмети, плетінка і спіраль, листя і гілки, які створюють єдину повітряну композицію.

Цікаві й інші стильові рішення, серед яких надихаючий ампір з лаконічною геометрією, і сувора класика з плавними лініями, і розкішний бароко з завитками і вензелями.