Сім'я, яка стежить за всіма останніми тенденціями інтер'єрного дизайну знає, що покриття підлоги лаком стало не тільки модним але і зручним рішенням в сучасному інтер'єрі. Лакування паркету вважається досить зручним варіантом покриття підлоги. Сам процес настає після досить якісною шліфування підлоги, яка підготує поверхню до нанесення спеціального лаку.

Труднощі лакування паркету

Варто відзначити, що самостійно лакувати паркет досить складно. Щоб правильно підібрати матеріали необхідна допомога фахівців. Компанія «Оскар» пропонує і надає фахівців, які допоможуть вибрати необхідні матеріали для фарбування, враховуючи при цьому тип деревини, її товщину і ступінь шліфування покриття. Шліфування також необхідна для подальшого нормального і рівного покриття поверхні. Шліфування прибирає всі нерівності і дозволяє маслу, лаку або фарбі покрити підлогу рівномірно і якісно. Від цього етапу залежить остаточний результат, і навіть в цьому фахівці повинні на вищому рівні підготувати підлогу до нанесення лаку.

Лак зазвичай вибирають в залежності від типу приміщення. Таким чином сучасний ринок пропонує на вибір водорозчинний, алк ідний та безводний лак. Також в асортименті можна вибрати різні безбарвні лаки або з додаванням кольорових масел. Завдяки такому вибору різних матеріалів, клієнт дійсно може втілити всі свої задуми і фантазії стосовно інтер'єрних рішень і кольорової палітри, яка може переважати на обробках.

Фахівці компанії «Оскар» в свою чергу, практикують різні технології нанесення лаку на поверхню підлоги. Класичні гарячі, холодні і скандинавські методи дозволяють паркету виглядати по-різному, але все одно стильно.

Монтаж плінтуса для завершеності ремонту

Однією з важливих завершальних етапів робіт це монтаж плінтуса. За допомогою правильно підібраних матеріалів, можна створити різний ефект в інтер'єрі, який може послужити плавним переходом з одного кольору в інший. Монтаж плінтуса може здатися легким, але і в цій справі без фахівця обійтися досить складно. При виборі плінтуса необхідно чітко знати з яким матеріалом належить працювати. Наприклад, дуже складно самостійно зрозуміти як правильно встановити плінтуса в будинку з цементним покриттям або з цегляним. Тому висококваліфіковані фахівці допоможуть вибрати необхідний матеріал в залежності від способу кріплення і виконати монтаж на вищому рівні. Вартість такої роботи буде залежати від її кількості і всіх факторів, які можуть створювати труднощі, як приклад, спосіб кріплення плінтуса. В іншому, всі види робіт під силу професійним розробникам, які легко і швидко впораються з поставленим завданням. Ціна монтажа плінтуса у Львові вказана на сайті https://oscar-parquet.com.ua/.