Німецька якість відоме у всьому світі. Це справедливо і щодо підвіконь, які виготовляються за унікальною запатентованою технологією. Вона дозволяє при використанні виключно безпечних матеріалів отримати міцну надійну конструкцію, яка оснащується ребрами жорсткості. Готові підвіконня Danke довговічні і практичні, часто використовуються ще і в якості зручною підставки для книг. Тут вертикальні ребра жорсткості чергуються з горизонтальними.

Унікальні запатентовані особливості

Продукція від іменитого німецького виробника - це безсумнівний еталон якості і надійності, які невластиві аналогам на ринку. Унікальною особливістю представлених товарів стають:

  • Особливі пази «ластівчин хвіст» - значно полегшують установку вироби.
  • Відсутність стяжок від ребер жорсткості підвіконь при нанесенні глянцевого покриття. Розроблена методика нанесення дозволяє уникнути такої проблеми.
  • Акриловий ламінат ELESGO, що випускається німецькою компанією. Він кріпиться до основного матеріалу за допомогою розігрітого клею. Інноваційний матеріал дозволяє значно продовжити експлуатаційний ресурс товару, зробити його несприйнятливим до вологи, пару, механічного впливу, ультрафіолету, хімічних миючих засобів, пр.
  • Безпека продукції - для виробництва не використовуються формальдегіди, отруйні розчинники. У складі ламінату також немає небезпечних токсичних речовин.
  • Багатошарова структура, яка не має пір. В основі ламінату целюлоза, яка просочується безпечним акрилом, спресовується з іншими шарами за допомогою променевого пучка. У готовому вигляді матеріал не має поперечних структур, вона повністю закрита, стійка до підвищених температур, хімічних засобів, вологи.

Ламінована поверхню дарує приємні тактильні відчуття, легко очищається від бруду, жиру, пилу.

Вибір покриття

На сайті компанії "Ком-Форт" представлений широкий асортимент підвіконь Данке, що дозволяє вибирати продукцію з урахуванням вимог до кольору і малюнка поверхні. У номенклатурі кілька позицій, які дозволяють вибирати підвіконня з імітацією під:

  • Мармур - світлий або насичений, навіть чорний.
  • Дерево - золотистий дуб, махагони, венге.
  • Сатин - приємна неглянцевого поверхню підходить для цінителів мінімалізму і класики.

Ще одна вигідна особливість продукції - її універсальність, вона підходить для використання в житловому і комерційному приміщенні.