Компанія Діваль повністю відкрита для тісної співпраці. Вона пропонує всі можливі варіанти меблів для готелів та ресторанів Львів, які тільки можуть існувати. При бажанні купити меблі для готелів і ресторанів у інтернет-магазині Діваль Ви можете отримати консультацію по всім питанням, які Вас цікавлять, а також скористатися послугами дизайнерів в якості приємного бонусу. При цьому будь-який товар буде повністю відповідати всім вимогам, висунутим до нього. Ознайомитися з ассортиментом магазину Д і валь у Львові можна на http://divalstudio.com.ua/

Недорогі меблі для готелів, замовлена в компанії «Діваль», поставляються в будь-який куточок України. Таким чином, придбані в компанії Діваль готельні меблі на замовлення дозволяють вивести підприємство на новий, більш високий рівень з великою кількістю постійних клієнтів.

До кожного замовника використовується індивідуальний підхід, і при цьому абсолютно неважливо, якою сумою Ви володієте. Продавці магазину Діваль в будь-якому випадку підберуть відповідний варіант, адже у ньому представлені меблі для готелів економ-класу, середнього класу і класу люкс.

Пріоритетним напрямком розвитку для компанії Діваль залишається оснащення готелів меблями самого різного рівня. При цьому ми можемо гарантувати високу якість кожного елемента. Всі готельні меблі виробляються з дотриманням високих стандартів якості, ретельно контролюється процес виробництва і у магазина є можливість виготовлювати меблі для готелю за індивідуальними розмірами.

Доставка і наявність товару

Вся продукція є в наявності — компанія має великі складські площі класу А власний автопарк і розвинена логістика компанії дозволяє швидко здійснювати доставку вантажу в будь-яку точку країни і ближнього зарубіжжя, а контроль якості упаковки товарів, виключає випадки псування при зберіганні і транспортуванні.