Кожен господар заміського будинку, бажає зробити його безпечним. Підбір гаражного полотна — процес індивідуальний. Споживачі зазвичай діляться на дві групи — більшість віддає перевагу секційним брамам, оскільки це зручно, а невелика частина воліє встановити традиційні розпашні. Сьогодні разом з brama-market.lviv.ua розберемо в чому ж перевага воріт із сендвіч-панелей, та чому саме їх переважно встановлюють в Тернополі. Дивіться каталог за посиланням — https://brama-market.lviv.ua/products/category/wisniowski-vorota-garazhni

Технічні параметри підйомних воріт

Щоб скласти правильну думку про найпоширеніший тип гаражного перекриття, необхідно звернутися до технічних характеристик. Секційні ворота при відкритті залишають проїзд повністю вільним, адже піднімаються під стелю. Полотно складається із сендвіч-панелей товщиною від 40 до 45 мм (Ryterna, Литва; Alutech, Білорусь). Є брами з підвищеним рівнем теплоізоляції — панелі 60 мм (Wisniowski, Польща). Для герметизації периметр конструкції оснащується ущільнювачами.

Для компенсування ваги використовуються пружини розтягнення або торсіонний механізм. Перший варіант застосовується якщо брама менше трьох метрів, а монтаж можливий з притолокою від 150 мм. Експлуатаційний потенціал механізму — до 15000 циклів. Робочий ресурс торсіона не менше 25000, а для встановлення необхідна пристельова область від 210 мм. На якість механізму балансування варто звернути увагу, адже на нього приходиться найвище навантаження.

Металеві елементи мають бути захищені від корозії. Частіше за все використовується оцинкована або нержавіюча сталь. Декоративне покриття виконується лакофарбовими або порошковими засобами. Компанія Wisniowski застосовує технологію власної розробки, що включає чотири рівня покриття — Duplex.

Додаткові можливості

Ворота із сендвіч-панелей мають лише необхідну базову комплектацію, що пов’язано з різними потребами покупців. Додаткові елементи та декор ви підбираєте самостійно. Найчастіше замовляють автоматизацію, що дозволяє дистанційно керувати системою з автомобіля або будинку. Автоматика для гаражних брам здатна підвищити рівень зломостійкості. Після спрацювання механізму полотно блокується, і не рухається без сигналу блоку управління.

Фахівці рекомендують приводи італійського виробництва — FAAC та Саме. Приводи цих брендів на технічному рівні пристосовані до роботи в кліматичних умовах України. Вони стабільно працюють при температурних умовах від -20 до +50˚С. Виробники дають гарантію на свою продукцію: FAAC — 3 роки, Came — 2 роки.

Для зниження навантаження на механізми встановлюють додатковий вхід — врізна хвіртка або бічні двері. Для збільшення освітлення монтують вікна. Автоматичні ворота оснащуються фотоелементами, датчиком руху, сигнальною лампою. Ці елементи покращують безпеку використання.

Варіанти декору брами

Виробники пропонують велику кількість варіантів декоративного оформлення. На вибір представлено більше 200 варіантів кольорів по палітрі RAL. Стилізувати браму можна декоративними наклейками та накладками. Стилю кантрі притаманні масивні елементи, імітуючи дерев’яні балки. Дизайн Hi-Tech не шанує багато декору, проте доречно помірне використання хромованих вставок. Популярний варіант — панорамне полотно.

Замовляймо підйомні брами з доставкою

Компанія brama-market.lviv.ua пропонує широкий асортимент секційних воріт на гараж від європейських торговельних марок: Hormann, Wisniowski та Ryterna. Для замовлення заповнюйте онлайн-форму або телефонуйте за номером: +38 (067) 348-83-99. Менеджер відповість на питання, та допоможе обрати модель, враховуючи побажання. Подивитись зразки брам та аксесуарів можна у виставковому салоні «БРАМА-МАРКЕТ» Тернопільської області. Монтаж та доставку гаражних воріт виконуємо по Україні в триденний строк.