Картинки по запросу Дитячий садокНі для кого не секрет, що дитина росте і розвивається кожен день, відточуючи свої навички, здібності і кмітливість. Від того, наскільки добре розвивається дитина в дитинстві, залежить дуже багато чого, наприклад те, наскільки успішною людиною вона стане в майбутньому. Фундамент для розвитку особистості закладається ще в ранньому дитинстві і тому дуже важливо вибрати для дитини такий дитячий сад, який дасть дуже багато можливостей для розвитку. Таким дитячим садом є "Школа Радості", де дитина занурюється в потрібну атмосферу для розуміння себе, як особистості і може виявити свої кращі задатки. Основні завдання цього дитячого саду - це виховний і освітній процес, а також реалізація різноманітних цікавих заходів для дітей та їх батьків. Це фотосесії для дітей і дорослих, творчі майстерні, гуртки за інтересами. Дитячі свята в "Школі Радості" - це взагалі щось дуже класне - дитина може відпочити і розслабитися не тільки зі своїми однолітками, але і з батьками, що значно зміцнює взаєморозуміння в сім'ї.

Основні завдання та функції школи. Будь-який навчальний процес з таким підходом стає радістю і задоволенням. У дитячому садочку працюють над такими цілями, як:

  • розкриття потенціалу,
  • розвиток здібностей,
  • формування навичок і умінь.

Звичайно ж, підвищення здібностей і умінь дитини до комунікації, можливість сформувати погляди і норми поведінки з самого раннього віку, розкрити потенціал для гармонійного розвитку - все це здійснюється в процесі проведення різноманітних заходів. Будь-яка подія або свято, форма проведення якого обрана правильно, дає дуже хороші можливості навчитися чомусь новому та цікавому. Наприклад, в школі існують майстер-класи на будь-яку тему для дітей та їх батьків, де діти можуть набагато швидше освоювати навички, ніж в звичайному житті. Це навички:

- образного мислення,

- дрібної моторики,

- розвитку мови.

Все це розробляється під певні вікові категорії і розкриває в маленьких людях творче начало, що є дуже важливим у період становлення особистості.

"Школа радості" https://shkolaradosti.ua/ua/ - це по-справжньому гарне рішення для будь-якої сім'ї, яка вітає ефективні методи підготовки майбутніх учнів до школи. З огляду на всі особливості дитячого дошкільного розвитку, методика дозволяє дітям пройти всі щаблі навчання і розвитку, які повинна пройти дитина в певному віці. На підставі проведеного аналізу запитів батьків підбирається краще рішення для навчання дитини. Якщо Ви дбаєте про те, щоб Ваша дитина зуміла розкрити свої вміння та набути різних навичок, розкрити свої таланти і з самого маленького віку сформувати унікальний характер, тоді "Школа Радості" стане ідеальним вибором. Тут реалізуються такі заходи, які стають справжнім відкриттям для найрізноманітніших здібностей дитини. Цей дитячий садок працює за програмою в яку входять заняття з інтелектуального і фізичного розвитку дитини, де усе це поєднується з вільною грою - часом, коли дитина сама вибирає, чим вона хоче зайнятися. Викладачі школи - це педагоги з вищою освітою і з великим досвідом роботи, які зможуть допомогти і підказати щось в будь-який час, поки батьків не буде поруч. Період перших трьох років життя - це час, коли закладаються той фундамент, без якого в подальшому не обійтися."Школа Радості" пропонує називати її другою домівкою для Вашої дитини - сюди Ви зможете відвести малюка в тому випадку, якщо у Вас немає великої кількості часу, щоб проводити його разом (наприклад, у Вас дуже завантажений графік роботи).Ви завжди будете впевнені в тому, що малюк знаходиться в надійних руках і йому завжди раді.