Скористайтесь шансом розширити свої фінансові можливості разом із надійним кредитором — «ECO КРЕДИТ». Організація володіє унікальними перевагами, що дозволяє їй переманювати клієнтів інших МФО, банківських установ і ломбардів, адже тут все прозоро, оперативно і по-чесному. Послуги надаються ледь не кожному, хто сюди звертається, без особливих вимог до кандидатури. Не надто схоже на правду? Аргументів на користь онлайн-кредитора достатньо, щоб змінити переконання навіть завзятого ненависника мікрофінансових компаній. ECO CREDIT пропонує взяти позику на картку за 5 хвилин, тільки знами ви в безпеці https://ecocredit.com.ua/uk/

Зручність і універсальність умов

«ECO КРЕДИТ» активно видає мікрокредити, які не перевищують декілька тисяч, а то й сотень гривень. Мінімальна позначка для усіх позичальників — 500 грн. Така сума посприяє закриттю шпарини в бюджеті, якого недостатньо до наступної зарплатні, пенсії чи стипендії. Міні-кредит терміном на 7 і більше (до 65) днів не запропонують Вам в установах іншого типу (адже навіть ломбарди воліють не цяцькатись з дрібними сумами).

Для організації характерний динамічний тренд розвитку і регулярне залучення нових клієнтів (на даний момент — травень 2018 р. — їхня кількість перевищила 35 000). Ще б пак — тут дарують знижку 50% для усіх нових клієнтів, а постійним гостям ресурсу розширюють кредитний ліміт до 10 000 гривень.

Виплату боргу можна розтягнути на 65 днів, але навіть якщо і в цей час Ви не вкладетесь, у Вашому розпорядженні буде послуга продовження терміну кредитування за умови виплати уже нарахованих відсотків.

Реактивність

Без будь-яких перебільшень, компанія видає кредити миттєво. Спрощена схема перевірки клієнтів дозволяє приймати рішення на протязі 5–10 хвилин, а переведення коштів на карту позичальника може затримуватись виключно через повільну роботу банку. Тут видаються кредити онлайн в Україні без відвідувань офісів і відділень організації — це простіше, ніж сходити в магазин по хліб.

Невимогливість

Клієнтові не потрібно перейматись на рахунок необхідності довідок, виписок, поручителів, застав. У список документів, які необхідні для оформлення угоди, входять:

  • Паспорт громадянина України;
  • Ідентифікаційний код;
  • Особиста банківська карта для отримання коштів.

Економність

Всім, хто слідкує за новинами «ECO КРЕДИТ» і оновленнями в роботі сайту, отримувати вигоди ще легше! Адже тут щотижня проводяться акції, які дозволяють знизити оплату послуг компанії, наприклад, «Знижка дня». Перед визначними державними святами також випадає можливість зекономити — компанія враховує підвищену потребу населення в грошах саме в ці дні.

За умовами програми лояльності, не тільки клієнти-новачки отримують привілеї. При повторному зверненні фіксована відсоткова ставка також знижується — на 30%. Щоб не пропустити нічого цікавого, навідуйтесь на сайт компанії регулярно, зокрема, на сторінку «Акції».