Колеса - елемент, який постійно контактує з абразивами і стикається з поверхнею землі і асфальту. Це негативно позначається на стані коліс, які безпосередньо стикаються з абразивними, хімічними сполуками, брудом, маслами і сіллю. Це стає причиною передчасного зносу шин, а тому автомайстра радять використовувати методику очорнення. Для такої процедури власник транспортного засобу, як і майстерні можуть використовувати спеціальний очорнителів коліс.

Склад і особливості очорнителів коліс

Особливості представленого хімічного засобу в тому, що він в своєму складі, крім барвника, містить також силіконовий наповнювач. Саме він буде утворювати на колесах захисне покриття, яке запобігає вигоряння шин, не допускає передчасного зносу і розтріскування, значно скорочує кількість налиплого бруду.

В числі компонентів, які містяться в складі, є також консерванти, які також мають на меті продовження термінів експлуатації покришок.

Вигідні особливості очорнителів

Збалансований склад якісних очорнителів для коліс - це можливість для автовласників:

  • Забезпечити глибоке проникнення в гуму, запобігання її руйнування агресивної лугом.
  • Гарантувати повне поглинання поверхнею.
  • Не допустити повної руйнації матеріалу і його передчасного старіння.
  • Повернути естетично привабливий зовнішній вигляд - за рахунок барвника, який міститься в складі.

Після використання очорнителів покришка буде виглядати як нова, вона буде укріплена, забезпечена її всебічний захист. Вистачає однієї проведеної процедуру на тривалий час, головне - виконати її правильно.

Особливості використання очорнителів

Кращим вибором стає звернення на станцію техобслуговування, де буде проведена якісна обробка поверхні. Однак послуга досить дорога, а тому часто її проводять своїми силами. Виконувати процедуру слід певним чином:

  • Ретельне миття і просушування покришки з особливою обробкою всіх важкодоступних елементів.
  • Нанесення на поверхні гуми спеціального складу.
  • Просушування поверхні. Використовувати машину можна тільки після остаточного висихання матеріалу.

Якщо все зробити правильно, на колесі буде утворена стійка захисна плівка, яка буде захищати поверхню від агресивної бруду і хімічних складів.

Засоби «VENOR®» відрізняються безпекою застосування і нешкідливим впливом на навколишнє середовище. Все розмаїття продукції під торговою маркою «VENOR®» відповідає світовим стандартам.