Кілька днів тому стало відомо, що тільки що вийшов на маршрут Бориспільський експрес не дійшов до місця призначення 5 км. Багато пасажирів спізнювалися на своїй рейс літака через цю непередбаченої аварії. Були навіть ті, хто просто серед поля виходив з експреса і через поле по заметах з сумками йшов до аеропорту, щоб потрапити на свій рейс. Після такої зупинки Укрзалізниця оголосила, що готова відшкодувати всім пасажирам збитки, якщо вони тільки звернуться за допомогою. І ось після ремонту експрес знову вийшов на свій маршрут, але в черговий раз він не доїхав до місця призначення зупинився на станції Дарниця та все далі не зміг йти, пасажирів вигнали на вулицю. Поки що немає відомостей про те, встигли в цей раз пасажири на свій рейс, поки ще ніхто не звертався зі скаргою і з проханням відшкодувати збиток.

Дізнатися більше про те, що відбувається в суспільстві можна на нашому сайті. Новини освіти, спорту, шоу-бізнесу, політичні та ще багато всього іншого на сторінках нашого сайту щогодини.

Суспільство сьогодні

У Верховній Раді з'явився новий законопроект, в якому пропонувалося надати Куяльницькому лимані статус курорту державного значення. Подібне його значення буде вигідно Україні, адже приверне ще більше інвестицій в країну і допоможе розвитку медичного туризму. Після голосування стало зрозуміло, що всі депутати проголосували за і тепер Куяльник став курортною зоною.

Сьогодні стало відомо, що ще не все бачили медики, виявляється, ще є те, про що вони навіть і не підозрювали. Ядіра Ростри, яка народилася в Техасі 31 рік тому, ось уже кілька років скаржиться на сильний головний біль, які не можуть заспокоїти навіть найсильніші знеболюючі засоби. Крім цього жінка скаржилася, що її зір різко падає. Лікарі довго обстежували її, але нічого серйозного не виявили. Було тільки одне припущення, що в голові дівчини присутня пухлина. Після МРТ дійсно стало ясно, що це новоутворення. Але після додаткових досліджень з'ясувалося, що це личинки хробаків. Медики припускають, що потрапили вони в організм разом з їжею.

Більше шокуючих новин на нашому сайті https://znaj.ua/ru. Тут можна знайти все, що відбувається в усьому світі саме в цю хвилину.