Картинки по запросу ванныСтан ванни впливає на враження, яке складається від стану приміщення взагалі. Користування пожовклою, шорсткою ванною ні у кого не викликає задоволення. Повсякденна чистка поверхні не дає очікуваних результатів, та дуже дратує. Але проведення заміни ванни тягне за собою дуже великі матеріальні витрати, які сімейний бюджет може не витримати. І часу на ремонт потрібно багато. Якісна реставрація ванни буде кращім рішенням для багатьох сімей.

Сьогодні реставрація ванн Тернопіль виконується за допомогою сучасних матеріалів з використанням інноваційних технологій. Виконує роботи компанія «Нова ванна», яка для відновлення сантехнічних поверхонь застосовує рідкий акрил. Це кращий матеріал, що використовується у відновлюваних роботах. Після реставрації стара ванна виблискує білосніжним глянцем, демонструючи ефект нової ванни. Але тут слід зауважити, що треба в роботі користуватися якісним акрилом. Компанія «Нова ванна» веде реставраційні роботи з використанням акрилу відомого німецького бренду Extra Light. Рідкий акрил - це нетоксична речовина, яка в Європі та Америці визнана екологічно безпечною.

Акрил Extra Light розроблено спеціально для реставраційних робіт відновлення методом «наливна ванна». Налив ванни рідким пластиком (акрилом) легко усуває такі дефекти як іржавий нальот, пожовклі плями, потріскана емаль. Для повного висихання нового покриття потрібно 20 годин. На інтернет – ресурсі компанії «Нова ванна» https://xn----7sbabhcq4eavdjn4dxhte.xn--j1amh/ можна ознайомитися з відгуками клієнтів, які скористалися її послугами по реставрації ванн. Відновлення ванн рідким акрилом це кращий спосіб заощадити кошти та досягти бажаного результату. 10 річний досвід роботи компанії «Нова ванна» й використання сучасних технологій викликають повагу та довіру клієнтів.