Серед усього різноманіття сучасних іграшок для дітей важливо обрати для свого малюка не лише красиву, а й корисну іграшку. І мабуть, немає іграшок, які допомагають розвитку дитини більше, ніж конструктори.

Набори для конструювання допомагають розвивати моторику, просторову уяву, уважність, і одночасно творче та технічне мислення. Конструктори бувають різних рівнів складності, так що можна легко підібрати потрібну іграшку для дитини будь-якого віку та інтересів. Безумовно, плюсом сьогодення є те, що для таких пошуків не потрібно витрачати багато часу. Достатньо просто зайти на сайт інтернет-магазину Toys4brain.com.ua і обрати іграшку зі зручного каталогу.

На що потрібно звернути уваги, щоб обрати якісну іграшку?

Щоб не жалкувати про витрачені кошти і не розчарувати свого малюка, варто уважно підійти до вибору іграшки. Дитячі конструктори виготовляють з різних матеріалів:

  • Пластику;

  • Дерева;

  • Металу;

  • Картону;

  • Спіненого поліетилену.

До іграшки з будь-якого з цих матеріалів потрібно придивитись: чи гладкі краї та поверхні елементів? Чи немає на них щербин та задирок? Виріб не має мати різкого запаху, а частинки конструктора мають бути міцними, а не легко гнутися. Також бажано обирати набір природних, приглушених або пастельних кольорів. Надто яскраві, різкі кольори іграшок, можуть дратувати та заважати зосередитись дитині.

Не варто купувати найдешевшу іграшку, адже тоді високі шанси натрапити на неякісний набір. Краще знайти «свого» продавця, якому можна довіряти, магазин, в який можна звернутись за поясненнями, переконатись в якості та надійності забавок, які там можна придбати.

Дерев’яні конструктори: розвиток та тактильне задоволення

Дерев’яні конструктори з нефарбованої, а лише пошліфованої деревини, можуть стати відкриттям для вас та вашого малюка. Простота природного кольору та натуральна поверхня матеріалу дарують надзвичайні тактильні відчуття. А завдяки розвитку технологій, зокрема лазерної різки дерева, такі набори можуть складатися з сотень дрібних деталей, які чудово припасовані одна до одної. Також можна вибрати форму конструктора, яка сподобається найбільше.

З дерев’яних деталей можна скласти будиночки, іграшкові меблі, автомобілі, тваринок – справжній плацдарм для ігор дитини!

Універсальний конструктор: щодня нова іграшка

Конструктори – це чудовий засіб для розвитку дитячої фантазії. Існують набори, що містять однотипні деталі, з яких можна щоразу складати іграшку іншої форми. Сьогодні це може бути робот, а завтра марсохід! Елементи таких забавок розроблені таким чином, щоб їх було легко з’єднувати різними способами та повертати в різні сторони. З одного набору дитина може складати щоразу іншу іграшку.

Для старших малюків такий набір може навіть мати електронну схему та джерело живлення, щоб виконувати певні рухи: підіймати опускати робото-руки, чи навіть їздити.

На прикладі такої іграшки батьки можуть пояснити дитині принципи елементарної механіки, роботи двигуна чи використання електрики. Конструктори можуть бути не лише розвагою, але й елементом цікавого навчання!