Огірок - одна з найбільш теплолюбних культур, тому садити її у відкритий грунт занадто рано не можна. Але завдяки скоростиглості її можна вирощувати прямим посівом в грунт і через розсаду.
Підготовка і гарт насінняТак як огірки не дуже добре сприймають пересадку, то краще варіант посіву культури насінням відразу на постійне місце. При посіві огірків насінням їх попередньо необхідно трохи прогріти, щоб захистити рослину від різних джерел заражень.

Кращий мінітраткор для села нижче у цій статті: https://motokosmos.com.ua/minitraktory
Далі насіння треба буде пройти загартування, це допоможе підвищити їх стійкість до похолодань і посухи. Деякі насіння, куплені в магазині, вже пройшли таку обробку - їм обробка і гарт не потрібні. Інформацію про попередню підготовку насіння можна знайти на упаковці з ними.

Час для висадки

Терміни, коли можна садити огірки, залежать від температури повітря і грунту. Середньодобова температура не повинна опускатися нижче 12-15 ° C. Температура землі повинна прогрітися мінімум до +15 ° C. Це забезпечить високу швидкість сходів насіння. Щоб перевірити температуру - досить помістити звичайний термометр на глибину грунту 10 сантиметрів і почекати 15 хвилин. При посіві в прогріту до + 20 ° С грунт сходи з'являються через 5 днів, до +15 ... + 18 ° С - через 10 днів. При більш низькій температурі оболонка насіння набухає і загниває.

Оптимальний час для посадки насіння огірків в грунт - травень місяць, коли починають переважати південні і західні вітри, що свідчить про мінімальну можливість виникнення заморозків. Орієнтовні календарні терміни посадки огірків насінням у відкритий грунт з 5 по 31 травня.
Іноді дати для посадки насіння огірків вибраного сорту або гібрида можуть бути вказані виробником на тильній стороні упаковки у вигляді таблиці. Що стосується конкретних дат посадки огірків, то тут з точністю відповісти неможливо.

Кращий міні-трактор для села на думку українців

Розвиток фермерства в Україні призвело до зростання популярності малолітражних тракторів. Вони можуть виконувати великий перелік робіт: садити і збирати урожай, косити траву, прибирати сміття і сніг.

FOTON 354HXC - популярна модель від шановного китайського виробника. https://motokosmos.com.ua/minitraktor_foton_ft354hxc_s_kabinoy

Українці вважають за краще переважно недорогі китайські машини, до яких можна підключити різний навісне обладнання. Вони купують минитрактора з потужністю від 15 до 40 к.с. Головний критерій при виборі - доступна ціна. Ремонт техніки також обходиться дешево.

Jinma 404 https://motokosmos.com.ua/minitraktor_jinma_404_e - ще одна відома в Україні модель із солідною начинкою:

продуктивний сильний мотор;
гідропідсилювач;
повний привід;
задні і передні барабанні гальма;
великі колеса.
Багато українців вважають за краще трактора Jinma, т.к. вони славляться надійністю.