використання торфу на городіНі для кого не секрет, що після певного періоду часу будь-який грунт втрачає свої мінерали і компоненти. Знижується його родючість, змінюється мікробіологічний склад, а також водонепроникні можливості. Підвищити біологічні якості і показники родючості грунту можна штучним шляхом, збалансувавши склад низинним торфом, який наситить і збагатить ґрунт. При грамотному застосуванні грунту на торф'яній основі практично з будь-якої неживої ділянки землі можна створити сприятливий і родючий квітучий сад.

Особливості низинного торфу

 • Низинний торф містить велику кількість поживних речовин і трохи органічних.
 • Має нейтральну і слабку кислотність, при хорошому розкладі містить досить багато гумусу, завдяки якому підтримується висока родючість грунту і зберігається його структура.
 • Торф є натуральним антисептиком, який очищає грунт від бактерій і зберігає корисну мікрофлору.
 • Максимально знижує усадку ґрунту.
 • Може використовуватися в якості утеплювача, здатний надати захист коренів рослин під час холодів.
 • Оптимальний спосіб застосування даного виду торфу - це приготування компостів.
 • Після осушення торфовищ на них можна вирощувати сільськогосподарські культури.
 • Завдяки агротехнічним заходам, відновлюється родючість оброблених торфовищ шляхом внесення великих обсягів органічних, мінеральних та інших добрив. Таким чином, можна вирощувати овочеві культури і ягоди, а при 30-ти сантиметровому шарі - висаджувати дерева.
 • У кар'єрах і ярах можна облаштувати водойом для розведення риби. Торф в сільському господарстві є незамінним матеріалом для забезпечення високої родючості грунту.

Купити низинний торф за доступною ціною пропонує компанія Житомирторф, з продукцією якої можна ознайомитися, перейшовши за посиланням: https://ru.torf-zt.com/torf-frezernuy/

Низинний торф в сільському господарстві

В сільськогосподарській галузі торф застосовується для наступних цілей:

 1. Використання торфу в якості основного компонента при виготовленні компостів. Торф з гноєм - це досить ефективний компост для удобрення основ під вирощування овочевих культур. Можна також готувати компост, змішуючи гнойову рідину, фекалії або пташиний послід з торфом. Додаючи низинний торф, знижуються втрати азоту, що містяться у гної. Азот сприяє кращому засвоєнню корисних речовин рослинами.
 2. Широко використовується торф для збагачення піщаного і глинистого грунту, гарантуючи чудові економічні результати і екологічно чисті продукти. Торфу - піщана суміш, яка сприяє гарній приживлюваності садової та овочевої культури при пересадці, відмінно підійде для плодових дерев.
 3. Застосовується торф для домашнього рослинництва (з торфу виготовляються торф'яні таблетки та ємності у вигляді горщиків різних розмірів для забезпечення благополучного росту рослин), в парниках і теплицях, для вирощування розсади, а також для грядок і клумб.
 4. Активно використовують з метою облаштування земельних ділянок, щоб вирівняти поверхню ділянки, озеленити територію, створити красиві квітники і газони.
 5. Також торф може бути використаний в якості теплої, сухої і екологічно безпечної підстилки для тварин і птахів.