За останні роки такий вид національного вбрання, як українська вишиванка став одним із найбільш популярних видів українського одягу. Його купують та виготовляють власноруч не тільки українці, але й жителі закордону. В багатьох іноземних країнах цей вид одягу носять не лише на знак солідарності з Україною та через повагу до її теперішнього економічного та політичного становища. Цей вид одягу по-перше є унікальним уособленням творчості української нації. Також він є майже універсальним вбранням, яке можна вдягти не тільки на свята, але й в повсякденному житті на прогулянку, взяти з собою у подорож чи навіть для бізнес візиту.

На сьогоднішній день на сучасному ринку можна знайти багате розмаїття тканин для пошиття цього виду одягу. Окрім традиційного конопляного та лляного полотна, яке раніше широко використовувалося для створення подібних виробів, сьогодні широко використовують такі матеріали, як шовк та поєднання синтетичних та натуральних матеріалів. Найбільшою популярністю користуються вироби, які пошиті саме с натуральних та синтетичних тканин, адже поєднані разом вони мають високий рівень екологічності, практичності, легко перуться та прасуються, а також коштують не дуже багато.

Не зайвим буде сказати, що даний вид одягу є не просто модним трендом, але і унікальним проявом творчості і натхнення українського народу. В цих виробах відображається велика історія нації рідної країни, щирість української душі, все найсвітліше і добріше, що наші предки змогли подарувати майбутнім поколінням.

Особливої уваги заслуговує майстерне виконане оздоблення цих сорочок. На кожному виробі є своя неповторна і унікальна вишивка, яка слугує не тільки у якості прикраси, а також має своє особливе значення. У часи наших предків подібна сорочка була своєрідною візитною карткою кожного українця. По ній можна було зрозуміти якою людиною є її власник, в якій області він проживає, у що вірить, та навіть як доля його чекає. Це той самий приклад майстерності, коли творіння говорять самі за себе без вживання слів.

Найчастіше за все на сорочках, як жіночих так і чоловічих зображали різні абстракції, геометричні фігури, тварин та рослини. Не меншого значення мав колір ниток, якими було створення оздоблення сорочки. Кожен з використаних кольорів, співвідносився з якоюсь природною стихією або небесними світилами. Наші предки вірили, що різноманітні орнаменти живих істот або рослин зможуть захистити власників сорочок від злого ока, хвороб, бідності та невдачі.

Купити вишиванку недорого, але високої якості ви зможете на сайті нашого онлайн магазину українського вбрання «ukrglamour.com.ua».