Професійне лікування наркоманії і алкоголізму у Львові

Де можна доступно і анонімно пройти лікування наркоманії у Львові, отримати допомогу в боротьбі з алкоголізмом? Повний комплекс послуг, спрямованих на подолання патологічних залежностей, пропонує місцеве відділення всеукраїнського реабілітаційного центру «Медікон».

Методи лікування наркоманії і алкоголізму у Львові

Медикаментозна терапія при алкоголізмі і наркоманії

Медичні послуги є тільки першим етапом в лікуванні алкоголізму у Львові і купірування наркозалежності. Без психологічної реабілітації вони не дають довгострокових результатів, тому ступінь їх важливості не можна недооцінювати. Детоксикація необхідна як алкозалежним, так і наркозалежним пацієнтам, для стабілізації фізичного, психоемоційного стану, очищення організму, зняття ознак гострої абстиненції.

Шляхом детоксикації купірується стан ломки, проводиться виведення з запою, усунення фізичної залежності. Для цього фахівці застосовую такі методи:

  1. Біологічний - очищення шляхом введення в організм спеціальних розчинів, вакцин і сорбентів. Дотримання дієти. Виведення токсинів разом з потом, при відвідуванні сауни і фізичних навантаженнях.

  2. Фізичний - механічне очищення шляхом викликання штучної блювоти і промивання шлунка (ефективний при отруєнні, гострої інтоксикації, передозуванні).

  3. Хімічний - нейтралізація токсичних речовин шляхом проведення антіподной терапії, кодування і медикаментозної підшивки.

Спосіб детоксикації підбирається фахівцями в індивідуальному порядку, після попереднього огляду і оцінки стану хворого.

Психотерапія у лікуванні наркоманії і алкоголізму

Ключову роль при лікуванні алкоголізму і наркоманії відіграє психотерапія і психокорекція. Робота з мотиваціями, виявлення і усунення провокуючих захворювання факторів, зміна системи цінностей і життєвих пріоритетів - основні інструменти перемоги над психологічною залежністю і досягнення тривалої тверезості.

Позитивні відгуки про психологічну реабілітацію при патологічних залежностях досягла програма «12 кроків», що сприяє формуванню правильних мотивацій, особистісному і духовному зростанню пацієнтів. Для посилення ефекту фахівці клініки доповнюють її іншими дієвими методиками, до числа яких відносяться арт-терапія, сімейна системна психоаналіз, працетерапія, Гештальт-терапія, когнітивно-поведінкова терапія. Зняти напругу і полегшити стан пацієнтів допомагає релаксація, аутотренінги.

Консультація безкоштовна

+38 (050) 766 - 07 - 85

+38 (068) 461 - 56 - 65Соціальна реабілітація та її значення при лікуванні залежностей

Навіть дотримуючись тверезість протягом півроку і пройшовши повний курс реабілітації в умовах госпіталізації, людина не застрахована від нового зриву. Особливо висока його ймовірність у перші 6 місяців з моменту виписки. Тому для закріплення результатів лікування та з метою профілактики проводиться курс ресоціалізації. Кожному пацієнту центру «Медікон» надається терапевтичний супровід. З реабілітантами взаємодіють психологи і психотерапевти, консультанти з хімічної залежності, соціальні працівники та волонтери. Проводиться робота і з членами сім'ї пацієнтів.

Така всебічна підтримка дозволяє колишнім залежним людям швидко та безболісно адаптуватися в суспільстві, знайти своє місце в соціумі, налагодити відносини з близькими людьми, вирішити проблеми, пов'язані з самореалізацією і працевлаштуванням. Грамотна ресоціалізація і програма поетапної соціальної підтримки дозволяє звести ризики можливого рецидиву до мінімуму.

Детальніше ознайомитися із вищевказаною інформацією ви зможете на сайті https://nonarcotic.com.ua/uk/lviv