Навантажувачі є різновидом самохідного підлогового підйомно-транспортного обладнання, за допомогою якого здійснюється основний обсяг робіт із навантаження, розвантаження, штабелювання, а також переміщення всіляких важких вантажів по території підприємств. Їх широко використовують у виробничих цехах, логістичних центрах, на складах та інших об'єктах, де потрібне виконання таких робіт. У тих випадках, коли покупка спецтехніки є для підприємства невигідною або занадто затратною, ідеальним виходом з положення може стати оренда вилкового навантажувача.

Де краще орендувати навантажувач?

Київська компанія «Денал Груп» вже багато років успішно надає послугу оренди навантажувачів японського й європейського виробництва вітчизняним підприємствам з усіх куточків України. Ця організація гарантує справність техніки та повну прозорість процесу співпраці, що робить взаємодію з орендодавцем вигідною та надійною. Звернувшись в «Денал Груп», клієнти можуть недорого орендувати наступні види навантажувачів:

  1. Дизельні. Це надійна техніка з максимальним показником вантажопідйомності. Такі машини працюють на дизельному паливі та не бояться температурних перепадів. Дизельні навантажувачі використовують тільки зовні приміщення через виділення в процесі роботи забруднених вихлопних газів.
  2. Бензинові. Є аналогом дизельних навантажувачів. Використовуючи спеціальні фільтри, можна очистити вихлопні гази та зробити можливим експлуатацію такої техніки не тільки на вулиці, але і в вентильованих приміщеннях.
  3. Газові. Даний вид техніки заправляють за допомогою недорогого ГБО. Завдяки відносно досить чистому вихлопу такі машини можна використовувати у закритих приміщеннях при наявності там потужної вентиляційної системи.
  4. Газобензинові. Залежно від обставин, двигун може працювати і на природному газі, і на бензині.
  5. Електричні. Найбільш екологічно безпечний вид навантажувача, який можна без побоювань використовувати всередині закритих складських приміщень необмежену кількість часу.

Вибір машини слід здійснювати, взявши до уваги умови експлуатації та завдання, які належить виконувати. При необхідності клієнт завжди може скористатися порадою досвідченого менеджера компанії-орендодавця.

У чому вигода оренди складської техніки у «Денал Груп»?

Крім повної прозорості процесу співпраці та завжди справних машин до числа плюсів також варто віднести вигідні ціни на послугу прокату автонавантажувачів. Крім того, при укладанні договору оренди «під ключ» у розпорядження клієнта надходить не тільки вилковий навантажувач, але й оператор-водій, який здійснюватиме управління машиною, також можливе заправлення паливом, здійснюване орендодавцем.

автонавантажувач

Більше інформації про умови надання послуги оренди автонавантажувача можна отримати, зв'язавшись з представником компанії «Денал Груп» по телефону або через сайт https://denal.com.ua