Анонімне лікування наркоманії в Харкові в реабілітаційному центрі «Сім доріг»

Де пройти лікування наркоманії в Харкові анонімно, ефективно і недорого? Всім людям, які опинилися в біді, і їх близьким пропонує свою допомогу місцеву філію наркологічного центру «Сім доріг».

Реабілітаційний центр для нарко залежних «Сім доріг»

Наші методи лікування

Реабілітаційний центр в Харкові розглядає наркоманію, як захворювання, що вражає організм і психіку людини. Тому для досягнення позитивного, стабільного результату недостатньо просто зняти ломку і провести кодування. Потрібно тривала, комплексна робота з наркозалежним і його близькими.

Лікування від наркотиків в Харкові в центрі проводиться наступними методами:

  1. Висновок з ломки - зняття прояви абстинентного синдрому, що викликає нестерпний біль, з яким неможливо впоратися самостійно без допомоги кваліфікованих фахівців.

  2. Детоксикація організму - усунення хімічної залежності від наркотичних речовин. Програма «Детокс» може проводитися хімічними методами, які передбачають антидотную терапію, підшивку, кодування, і біологічними - застосування спеціальних очищувальних вакцин, сироваток, потіння в сауні, дієтотерапію, фізичні навантаження. Оптимальний спосіб очищення організму від наркотиків і токсинів підбирається індивідуально з урахуванням всіх особливостей конкретного клінічного випадку.

  3. Психологічна реабілітація та відновлення - найтриваліший і складний етап лікування. Завдання фахівців виявити провокуючі фактори і допомогти людині боротися з ними, сформувати вірні мотивації, розкрити свій внутрішній потенціал, навчитися спілкуватися з людьми, вирішувати проблеми, радіти життю без наркотиків. Основний метод, який застосовує центр реабілітації наркозалежних в Харкові - це програма «12 кроків», визнана світовими експертами найбільш ефективним інструментом у боротьбі з залежностями. Робота за цією системою сприяє формуванню правильних мотивацій, духовному зростанню людини, допомагає йому знайти підтримку, нових друзів і однодумців. Курс психологічної реабілітації включає в себе індивідуальну роботу з психологом, сеанси сімейної психотерапії, теорію мотиваційного посилення, когнітивно-поведінкову терапію.

  4. Психосоціальна реабілітація - готує пацієнта до виходу в соціум. Тривале застосування наркотиків руйнує особистість людини, змінює його поведінку. Тому завдання фахівців - відновити втрачені особисті якості і міжособистісні відносини. Пацієнти отримують базову соціальну, сімейну, сексуальну освіту, займаються духовним зростанням, відвідують лекції та тренінги.

Супровід в соціумі після лікування

Терапевтичне супровід після виписки з єдиного центру - важливий фактор для профілактики рецидивів захворювання і можливого зриву. Повертаючись з клініки в звичне середовище, людина опиняється сам на сам з численними проблемами і спокусами, що часто провокує повернення до наркотиків.

Реабілітаційний центр «Сім доріг» підтримує своїх підопічних і після виписки. З колишніми наркозалежними та членами їх сім'ї працюють лікарі - консультанти з питань хімічної залежності, інфекціоністи, психологи, терапевти.

Регулярно проводяться зустрічі випускників, заняття в групах взаємодопомоги. Такий підхід дозволяє мінімізувати ризики рецидиву. Статистика показує: з 90 осіб, які пройшли повний курс лікування і соціальної адаптації, 75 осіб повністю відмовилися від наркотиків і змогли реалізувати себе у новому житті.

Отримати додаткову інформацію щодо умов проживання, вартості та методів лікування наркоманії у центрі «Сім доріг» можна, перейшовши безпосередньо на сайт https://sevenroads.org.ua .