Інтернат для людей похилого віку «Hospice»

З віком настає момент, коли людина перестає справлятися з простими повсякденними завданнями і починає гостро потребувати допомоги. Проблеми зі здоров'ям вимагають грамотного підходу та постійного спостереження. Приватний будинок для людей похилого віку «Hospice» пропонує кращі лікувальні програми і кваліфікований догляд за людьми похилого віку. Затишна обстановка, приємне спілкування, цікаве проведення часу допомагають літнім людям відчувати себе в центрі як вдома і насолоджуватися кожним днем життя.

Скільки коштує проживання у будинку для літніх людей?

Лікування та догляд за людьми похилого віку в пансіонаті

Співробітники пансіонату - це кваліфіковані медики, доглядальниці, медсестри і психологи, готові надати професійну допомогу постояльцям. Догляд за хворими людьми - це комплексна програма, в яку входить все, починаючи від проведення гігієнічних процедур і закінчуючи індивідуальним підбором ефективних терапевтичних методик.

У пансіонаті створені всі умови для комфортного, безпечного проживання наступних категорій постояльців, які мають особливі стану:

 • патології головного мозку атрофічного характеру;

 • захворювання внутрішніх органів, що протікають у хронічній формі;

 • дегенеративні неврологічні процеси;

 • параліч (як повний, так і частковий);

 • старече слабоумство;

 • розсіяний склероз;

 • патології серцево-судинної системи.

Можливе проведення грамотної реабілітації після інсультів, інфарктів, переломів, вивихів та інших травматичних ушкоджень. Хронічні недуги перебувати під постійним наглядом і дотримання режиму, тому звернення в хоспіс буде більш вірним рішенням, ніж тимчасова госпіталізація.

Особливий догляд надається постояльцям, що страждають порушенням рухової функції і потребують допомоги у виконанні повсякденних завдань. Кімнати для таких хворих оснащені спеціальними меблями і сучасним обладнанням. Доглядальниці та медсестри цілодобово знаходяться поруч з пацієнтом, надаючи йому допомогу в переодяганні, проведенні гігієнічних процедур, прийомі ліків та інших справах.

Послуги та допомогу постояльцям

Приватний пансіонат «Hospice» готовий надати своїм підопічним наступні види послуг:

 1. Регулярні профілактичні огляди і щоденний моніторинг фізичного стану.

 2. Індивідуальні лікарські консультації.

 3. Професійний цілодобовий догляд.

 4. Організація дозвілля.

 5. Реабілітаційні програми, що дозволяють прискорити тривалість відновного періоду в кілька разів і гарантовано уникнути приєднання можливих ускладнень, несприятливих наслідків.

 6. Психологічні консультації сприяють якнайшвидшої адаптації літніх людей в новому середовищі, подолання депресивних станів.

 7. Трансфер постояльця в пансіонат.

Перш ніж відправляти свою близьку людину в хоспіс, члени сім'ї можуть приїхати сюди самі, побачити умови проживання, поспілкуватися з керівництвом та медичним персоналом. Знайти необхідну контактну інформацію можна на сайті пансіонату за адресою https://hospice.com.ua/.