Професійна допомога пацієнтам із наркотичною залежністю

«Український Центр Лікування Залежності» готовий надати всебічну, професійну допомогу людям, які зіткнулися з таким діагнозом, як наркоманія. Програма реабілітації включає в себе медикаментозне лікування, психологічну та соціальну підтримку. Лікування наркотичної залежності в Києві проводиться анонімно без взяття на облік.

Допомога пацієнтам із наркотичною залежністю

Медична допомога

Починається лікування з надання пацієнтам медичної допомоги, яка включає в себе:

  1. Зняття наркотичної ломки медикаментозними методами. Препарати підбираються індивідуально для кожного залежного.

  2. Лікування отруєння, передозування, гострої інтоксикації.

Наступний крок - це детоксикація організму. За допомогою крапельниць кров пацієнтів очищається від залишків наркотичних речовин, токсинів. Програма Детокс не тільки усуває абстиненцію, але і дозволяє подолати хімічну залежність, домогтися стану тимчасової тверезості. Після цього лікар-нарколог за індивідуальними показаннями може призначити пацієнтові лікарські препарати, вітаміни, дієту, фізіотерапевтичні процедури.

Опинившись у клініці, людина проходить повноцінне обстеження, на підставі якого складається індивідуальний терапевтичний курс. Протягом всієї реабілітації фахівці центру займаються лікуванням супутніх наркоманії захворювань, ускладнень. Результатом стає повне відновлення фізичного здоров'я, підвищення працездатності.

Психологічна допомога

Ефективне лікування психосоматичних захворювань, до числа яких відносяться патологічні залежності, неможливо без грамотної психокорекції. Психологи працюють з мотиваціями пацієнтів, допомагають їм вийти з стадії заперечення, повірити у власні сили, сформувати чітку мету - подолати залежність. Психоаналіз, спеціальні тести дозволяють визначити причини, що спровокували проблему у конкретної людини, знайти методи їх усунення.

Психологічна реабілітація проводиться за принципами програми «12 кроків», доповненої Гештальт-терапією, сімейним системним психоаналізом, арт-терапією, працетерапією. Пацієнта налаштовують на позитивне світосприйняття, створюють для нього максимально комфортні, спокійні умови, що сприяють прискореному відновленню.

Соціальна допомога

В успішній реабілітації залежних пацієнтів не обійтися без соціальної підтримки. Завершивши курс лікування і повернувшись у звичне середовище, людина стикається з безліччю проблем і особливо гостро потребує допомоги. «Український Центр Лікування Залежності» надає своїм підопічним не тільки психологічну підтримку, а й сприяє у вирішенні таких питань, як отримання освіти, працевлаштування, професійна переорієнтація.

Тільки адаптувавшись в соціумі, ставши повноцінним членом суспільства та знайшовши способи самореалізації, людина зможе назавжди викреслити штучні допінги зі свого життя.

Для детальнішої інформації про «Українському Центрі Лікування Залежності» переходите на офіційний сайт https://narkologicheskiy-centr.com .