Одним з найважливіших напрямків діяльності компанії kv design є розробка проектів дизайну інтер'єру будинків, квартир, офісів та громадських закладів будь-якої складності. І тут ми повністю солідарні з французьким маестро декору та інтер'єру Матали Крассе, яка підтверджує, що дизайн — це не стільки професія, скільки ставлення до життя. Саме з таким підходом приступає до кожного нового проекту наш колектив архітекторів-дизайнерів. Для нашого спеціаліста порожнє приміщення — все одно, що чисте полотно для художника: дивлячись на нього, майстер вже бачить майбутню картину цілком.

Якщо вас цікавить вартість дизайну, то дізнатися детальніше можна у розділі дизайн інтер єру будинків львів ціна.

Перед тим, як укласти контракт з дизайн студією, власники нерухомості хочуть переконатися в професіоналізмі її фахівців. Ми не беремо участь у тендерах т. к. наша візитна картка — це наше портфоліо. Саме воно, красномовніше будь-яких конкурсів, клієнтських відгуків і просторікувань про переваги, розповість Вам про наші можливості.

Замовити дизайн квартири можна на нашому сайті в розділі дизайн інтер'єру квартири львів ціна.

Ми беремося за втілення будь-яких дизайнерських ідей, і по знімках Ви можете оцінити нашу роботу в самих різних стилях. Це і нестаріюча класика з благородними кольорами і натуральними матеріалами, і помпезний ампір, і строгий мінімалізм... Особливою популярністю користуються сьогодні відкриті планування (квартири-студії) в поєднанні з мінімалістичним інтер'єром, який ми гармонійно розбавляємо яскравими акцентами (сучасним декором, рослинністю) і затишній обробкою "під дерево". Однією з "перлин" нашого портфоліо є квартира в ЖК "Ланжерон". Таке стильове поєднання засноване на англійському походження власника квартири та її географічному розташуванні поблизу Чорного моря.