Новорічний декор для дому - основа святкового інтер'єру і можливість насолодитися незабутньою аурою радісної події. Різні яскраві іграшки, блискучі дощі, гірлянди, фігурки казкових персонажів допомагають створити чарівну і затишну атмосферу, яку ми так любимо з дитинства. Казковий шлейф, магія, приємне хвилювання - такі асоціації дарують нам новорічні іграшки на ялинку і багато інших атрибутів майбутнього зимового свята.

Вікова категорія визначає, що буде цікаво дитині, а що, навпаки, буде незрозуміло і до чого вона навіть не доторкнеться. Знову повернемося до смартфону, адже електроніка практично завжди виступає на першому місці на думку батьків в якості сюрпризу дитині. Мобільний телефон, планшет підійде для тих дітей, які перебувають у середній і старшій школі.

Розглянемо варіанти подарунка на Новий Рік в залежності від віку дитини

1 рік. Подарунок на Новий рік немовляті, який тільки недавно з'явився на світ, варто підбирати з урахуванням зручності і користі для молодих батьків. Дитячі гребінця, ложечки і пляшечки для годування, костюмчики, слюнявчики і все, що пов'язано з домашнім текстилем.

2 роки. Здоровий і міцний сон - то, що так люблять батьки, адже можна хоч трохи відпочити від турбот і виховання дитини. Музична скринька стане прекрасним доповненням до брязкалець, які встановлюються на ліжечко. Спокійна і мелодійна музика заспокоює і налаштовує на сон. До того ж, це красиво і таке видовище дарує приємні емоції.

3 роки. У цьому віці починає формуватися мова, мислення, творчість. Малюк любить грати в усе, за що можна взятися, обертати і навіть спробувати. Основні теми - це малювання, логічні фігурки, легкі головоломки. Також можна купити і встановити в кімнаті настільні ігри календарі із зображенням тварин, милих персонажів.

4 роки і 5 років. У цьому віці саме іграшки - це найкращий подарунок на Новий рік. Ви можете впевнено вибирати м'які іграшки, машинки на пульті управління, конструктори, різні макети з деталей і т.д. Ще одна цікава ідея - дартс. Така розвага підвищує увагу, розвиває координацію рук і тіла, зміцнює самоконтроль, а також задіє всі відділи головного мозку.

6 - 7 років. Саме в цьому віці дитина починає привчатися до пунктуальності, адже починає школа і потрібно не проспати заняття. Настінний годинник і будильники не тільки виконують базову функцію, а й можуть запросто прикрасити кімнату школяра. Для хлопчиків можна підібрати варіанти з зображенням машинок, тварин, супергероїв, а для дівчаток - квіточок, кішечок, сердечок, лялечок, персонажів мультфільмів.

10-12 років. Подарунки на Новий рік підлітку поєднують в собі практичну користь. Наприклад, смарт годинник, який прораховує кількість кроків, показує час, має будильник і може навіть відправити повідомлення. Зростає інтерес до серйозних сфер, науки. Куля Тесли є вдалим прикладом для дітей, які переходять в підлітковий вік. Сфера, всередині якої відбуваються космічні процеси у вигляді заряду струму, вражає розум. Від такого подарунка буде в захваті не тільки підліток, а й дорослий.

Магазин штучних ялинок і сосен - https://elki4you.in.ua/ua/