Все більше і більше людей вибирають бренд Nortberg в пошуках ідеальної витяжки. Що робить продукцію компанії популярною? З самого початку компанія була орієнтована на інноваційні рішення та унікальний дизайн. Nortberg - витяжка для покупця, для якого важливий не тільки стиль і елегантність, але також надійність і функціональність. Вони розроблені з урахуванням найвищих естетичних і функціональних стандартів. Nortberg пропонує ексклюзивні витяжки за доступною ціною і з відмінними технічними параметрами. Компанія слід тенденціям, але в той же час намагається випереджати їх, реагуючи на потреби споживачів, змінюючи реалії та можливості, пропоновані сучасними технологіями. Ось чому бренд Nortberg швидко став одним з лідерів галузі онлайн постачальників витяжок. Ви зацікавлені в покупці? Ознайомтеся з пропозицією інтернет магазину Nortberg, де витяжка на кухню представлена ​​в розмаїтті видів.

Найпоширеніші види витяжок:

  • острівні витяжки - призначені для стельового монтажу, ідеально підходять там, де плита розташована на кухонному острові.
  • димохідні витяжки - стандартні кухонні витяжки, які кріпляться до стіни, з'єднуються з вентиляційною системою за допомогою спеціальної труби, званої димоходом.
  • Інтегровані витяжки можуть бути вбудовані в кухонну стільницю, встановлена поруч з плитою, або це може бути індукційна варильна поверхня з вбудованою витяжкою.
  • витяжки під шафу - компактні витяжки, які можна встановити на стіні або прямо під кухонну шафу, не вимагають підключення до вентиляційної системи - вони діють як поглинач.
  • телескопічна витяжка. Корпус витяжки вбудовується в кухонні тубу, працюючим залишається тільки висувна панель.

Чому варто купити витяжку Nortberg?

  • Витяжки Nortberg відрізняються високим ККД і безшумною роботою. Завдяки використанню кращих матеріалів (нержавіюча сталь, загартоване скло, хромовані елементи) і компонентів від визнаних європейських постачальників, ці пристрої гарантують надійність і високу довговічність. Nortberg - виробник, який не допускає ніяких компромісів в цих питаннях.
  • Це в першу чергу обладнання класу енергоспоживання A і A +. Нортберг надає великого значення екології. Ось чому продукція бренду виробляється з використанням відновлюваних джерел енергії.

Великою перевагою витяжок Nortberg також є ціна стосовно можливостям. Бренд відрізняється відмінними технічними параметрами, оснащенням, якістю виготовлення і технологіями, що використовуються в своєму сегменті ринку.