Умивальник, кухонна мийка крім ванни і душової кабіни, є одним з найважливіших елементів сантехнічного обладнання. Виробники сантехнічної продукції в даний час намагаються виправдати очікування покупців, і в продажу можна знайти сотні різних моделей. Якщо ви зацікавлені в покупці, скористайтеся пропозицією інтернет магазину «КерамаСвіт», де представлений величезний вибір сантехніки, включаючи умивальник, всех моделей, форм від таких виробників як: Aquaform, Asignatura, Besco, Cersanit, Colombo.

Флагманська продукція інтернет-магазину «КерамаСвіт» - це кухонна мийка у різноманітності вибору. Висока якість, дизайнерська форма і ретельна обробка - головні переваги продукції. Ми надаємо можливість вибору моделей, придатних для доповнення інтер'єрів як класичного, так і сучасного характеру, де естетика в поєднанні з функціональністю грає першорядну роль.

Умивальники та кухонні мийки - на що звернути увагу?

  • При покупці сантехніки варто звернути увагу на кілька деталей. Крім естетичних цінностей, ви також повинні пам'ятати про конкретні потреби і функції. Перша важлива деталь - це конструкція умивальника і отвір для установки змішувача. Більшість умивальників мають єдиний виріз, пристосований для стоячого змішувача. Однак, якщо ви хочете використовувати змішувач для прихованого або настінного монтажу, вам слід шукати умивальник без монтажного отвору. Прямокутні або круглі умивальники зазвичай відрізняються оформленням.
  • Також необхідно ретельно виміряти доступну площу - особливо, коли умивальник встановлюється в стільниці шафи або меблів для кухні. Умивальники овальної і прямокутної форми для вбудованої або підвісний установки вимагають робочої поверхні відповідної довжини. Неуважність може привести до того, що занадто велика чаша не зможе бути встановлена, а надто малий кубок буде виглядати не дуже елегантно і перешкодить щоденним гігієнічним заходам.
  • Матеріал з якого створено виріб. У каталозі представлені умивальники з кераміки, загартованого скла, штучного каменю. Вибирайте сантехніку відповідно до особистих переваг.

Інтернет-магазин сантехніки «КерамаСвіт» відрізняється не тільки широким різноманітною пропозицією, але і можливістю придбати висококласний товар за привабливою ціною. Завдяки нам ви легко зможете вибрати сантехніку та аксесуари для ванних кімнат, які відповідають вашим очікуванням і відповідають задумам вашого інтер'єру.