Камін протягом століть вважався центром сімейного життя. Він не тільки гарно виглядає, але і зігріває квартиру в холодні дні. Ви мрієте про затишній вітальні з каміном, де можна розслабитися прохолодними вечорами? У цього рішення багато переваг. Домашній камін виглядає стильно, надає інтер'єру характер і дарує багато тепла. Центр інженерних технологій компанія «Eurounica» пропонує каміни Львів за найвигіднішою ціною з вибором по заданих параметрах з описом технічних характеристик. Великий асортимент каталогу сподобається любителям новаторства і мінімалізму, а камін в скандинавському стилі - любителям природності і простоти. Пропозиція включає:

  • Каміни з повітрянім типом топки.
  • Каміни з водяним контуром.

Чому варто купити камін?

  • Камін, виглядає затишно і атмосферно, але також забезпечує ефективне опалення всього будинку. Каміни з водяним контуром здатні подавати тепло до багатьох радіаторів, що значно економить гроші. Дрова для топки в каміні дешеві і з ними впорається кожен. Крім того, камін дозволяє стати незалежним від постачальника енергії з міської мережі.
  • До того ж облаштування вітальні з каміном просто дуже красиво. Каміни можуть стати чудовою прикрасою кімнати. У каталозі представлений великий і різноманітний вибір моделей в різних стилях. І сучасний мінімаліст, і шанувальник традиційного дизайну інтер'єру знайдуть щось для себе.

Поряд з пропозицією камінів, компанія пропонує вашій увазі твердопаливний котел від відомих виробників, який представлений в різноманітності видів і може працювати на деревіні, торф`яніх брикетах, бурому и кам`яному вугіллі, коксі. Твердопаливні котли є найдешевшими у використанні і тому найбільш популярними опалювальними приладами, застосовуваними сьогодні. Залежно від типу палива, на якому вони працюють, виробники намагаються максимально автоматизувати певні процеси і функції. У каталозі ви знайдете широкий вибір котлів від провідніх світовіх та вітчізняніх віробніків.

Переваги покупки:

  • Великий вибір опалювальної техніки зі зручним пошуком по заданих параметрах.
  • Гарантія якості від виробників.
  • Найвигідніші ціни.
  • Доставка твердопаливних котлів працює по всім містам України.

Скористайтеся пропозицією і оформляйте покупку прямо зараз!