В гардеробі кожної людини регулярно відбуваються зміни. При цьому речі, які відрізняються практичністю і привабливим зовнішнім виглядом, затримуються в ньому на тривалий період. Серед факторів, які провокують псування, виділяють надмірну вологість. Від води найбільше страждають фарбовані, шерстяні й штучні матеріали.

Щоб попередити швидкий знос взуття й одягу, застосовують спеціальний засіб – такий гідрофобний спрей. Просочування можна придбати у вигляді спрею, крему, суміші для прання. Вона формує на речі шар, який не пропускає вологу всередину, але дозволяє їй випаровуватися. Такі засоби користуються особливою популярністю в туристів і спортсменів. Необхідність у водовідштовхувальних засобах виникає в людей, змушених працювати поза приміщеннями в будь-яку погоду.

Аерозолі можуть бути універсальними й спеціальними. Якщо водовідштовхувальний засіб був вибраний з врахуванням всіх критеріїв, оброблена річ не зіпсується через негативний влив вологи, солі та снігу. При цьому структура матеріалу залишається непошкодженою, а зовнішній вигляд зберігає первинну свіжість. У магазині водовідштовхувальних засобів НаноМаркет ви зможете придбати засоби для захисту шкіри, замші, тканин, та інКомпанія співпрацює з відомими та надійними постачальниками з України та Європи.

Водовідштовхувальні засоби для одягу

Гідрофобним просочуванням для взуття й одягу називають засіб, який обволікає тканинні волокна плівкою. Вона пропускає повітря, але залишається непроникною для рідини. Принцип дії подібного засобу достатньо простий. Матеріал, покритий просоченням, протягом довгого часу притягує молекули води слабше, ніж при відсутності захисного шару. Для основи використовують вуглеводні розчинники чи воду. Завдяки продуманому складу водовідштовхувальної рідини для взуття й одягу волога, яка потрапила на поверхню, скочується у великі краплі.

Водовідштовхувальний спрей для одягу наносять перед тим, як вийти на вулицю. Ним обробляють спортивний одяг, шапки, куртки, туристичне екіпірування, дитячі комбінезони, спеціальне спорядження, взуття. Перелік можна доповнити шторами, тканинними вставками на візках й додатковими аксесуарами.

Плюси водовідштовхувальних засобів

Серед переваг виділяють:

  • стійкість до зовнішнього впливу;
  • збільшення терміну експлуатації речі;
  • абсолютна безпека;
  • збереження проникнення повітря в тканину.

Вага предмету в результаті оброблення не змінюється. Єдиним недоліком гідрофобного спрею для одягу є затрата часу необхідного для обприскування.

Щоб в одязі було зручно займатися спортом на вулиці, подорожувати чи працювати, він повинен не пропускати воду зовні, але дозволяти випаровуватися волозі зсередини. Для цього використовують водовідштовхувальне просочення для одягу, яке забезпечує його верхній шар додатковими речовинами, які не вбирають дощ чи сніг. Випускаються засоби у вигляді спрею, для безпосереднього нанесення перед використанням, або в якості речовини, яка додається під час прання.