Основним процесом для рослини є фотосинтез, який переважно відбувається в листі. Саме тут мінеральні речовини з ґрунту та добрив разом з водою діють як середовище для утворення нових хімічних сполук, необхідних для життя рослини. Обов’язковою умовою успішного процесу є те, що вода разом з розчиненими в ній мінеральними солями безперервно надходить до листя, а синтезовані в них речовини повинні збиратися без зволікань.

Щоб це сталося, коріння рослини повинні бути дуже добре розвинені. Коріння розвиваються в рівновазі відповідно до частини над землею. Їх основною функцією є функція поглинання, але не тільки. Коріння також відповідають за зберігання запасних речовин рослини, а також підтримують і стабілізують рослини в грунті або іншому середовищі росту. Отже, ми вже знаємо, наскільки важливим є коріння, тому ми маємо про них дбати. Як це зробити? Нічого простішого, просто виберіть правильний горщик на сайті https://harvest-center.com.ua/kaseti-dlya-rozsadi/.

Звичайно, ви також повинні отримати стимулятор росту коренів, який допоможе нам правильним чином вкорінення рослин . Ми рекомендуємо використовувати підсилювачі від відомих і шанованих виробників.

Торф'яні горщики

Це горщики з екологічних матеріалів, які забезпечують проростання насіння, а потім розсади, оптимальну температуру та вологість. Вони повністю біологічно розкладаються, що в ідеалі для людей, що практикують вирощувати під сонцем (на відкритому повітрі), а також тим, хто практикується в культурі вирощування (вирощування в приміщенні) під лампами HPS, світлодіодними лампами, лампами CFL тощо, хто не любить перебільшувати рослини, боячись їхнього пошкодження. Торф’яний горщик відразу готовий до посадки повністю в остаточному місці. Ми не виймаємо саджанець з горщика, а закопуємо саджанець і горщик у грунт. Торф’яний горщик з часом розчиняється, забезпечуючи додаткову харчову цінність для вашої рослини.

Виробничі горщики

Декого може здивувати це ім’я, але мова йде про звичайні пластикові горщики. Квадратні горщики або круглі горщики доступні на ринку. Також варто зазначити, що ці горщики часто доступні у версії Air Pot. Форма тут не має значення, існує повна свобода вибору, так само, як це нам більше підходить. Зазвичай це залежить від місця, якщо у нас його багато, круглий горщик буде ідеальним рішенням. Якщо площа обмежена, краще вибрати квадратний горщик. Що стосується самого питання про розмір, то, як ви знаєте, він повністю залежить від того, яку рослину ви плануєте вирощувати.