Багатьом відомо, що корок – екологічно чистий матеріал, що володіє низькою звуко - і теплопровідність, а також цілим рядом інших незаперечних переваг. Унікальний за своєю структурою матеріал досить популярний, як в чорновій, так і в чистовій обробці приміщень. Однак при всіх своїх плюсах, коркова підлога go4cork (http://ganok.com.ua/probkovyy-pol-go4cork/) не може вважатися ідеальним варіантом. Адже в процесі його експлуатації проявляються деякі недоліки, про які було б справедливо попередити потенційних покупців. У чому ж полягають недоліки коркового покриття для підлоги?

Коркове покриття і волога

Плаваюче коркове покриття не призначене для тісного контакту з водою, або для використання в приміщеннях, де підвищена вологість, бо клей для корка купити (http://ganok.com.ua/korok-wicanders/kleja-dlja-probki/) не буде діяти. Причина полягає в тому, що плита МДФ або ДВП, є основою для такого покриття, легко деформується (розбухає) при контакті з вологою.

Якщо ви все-таки маєте намір використовувати в якості підлогового покриття пробку, то віддайте перевагу клейовому корковому покриттю. Клейова пробка, завдяки особливій технології виробництва, призначена для приміщень будь-якого типу.

Вплив зовнішніх факторів на пробку

Сонячні промені, регулярно падають на коркове покриття, з часом роблять малюнок підлоги більш світлим. Колір пробки в такій ситуації може залишитися незмінним тільки в тому випадку, якщо мова йде про тоноване пробкове покриття, яке пропонує будівельні матеріали інтернет магазин (http://ganok.com.ua/).

Ще одним недоліком коркового покриття, є стирання захисного шару, який нанесено на пробку. У тих місцях, де найбільш часто ходять, протопчеться доріжка. Це стане сигналом того, що пробкову підлогу слід оновлювати. Тобто знімати старий лак наносити новий, а може, і зовсім змінювати підлогове покриття. Варто зауважити, що на пробковому покритті залишають сліди і меблі. Наприклад, там, де стояла тумбочка або шафа, назавжди залишаться видимі вм'ятини.