Виходячи з даних статистики кілька років свого життя кожна людина проводить саме на унітазі. Погодьтеся, в наш час досить складно уявити собі комфортне життя без наявності якісної сантехніки. Правда, на жаль, широке розмаїття вибору іноді доставляє нам з вами додаткові складності під час вибору оптимального варіанту сантехнічного пристрою.

Чи правильно орієнтуватися виключно на вартість і дизайн сантехніки?

Більшість споживачів перед тим як купувати собі додому унітаз біде або будь-який інше пристрій, чомусь керуються саме принципом «ціна-дизайн». Правда такий підхід вкрай помилковий і принципово неправильний. Чому? Все досить просто: оскільки під час вибору унітазів характеристики «вартість» та «дизайн» не грають як такої уваги. Особливо пильної уваги заслуговують наступні кілька моментів серед яких:

  • Матеріал виготовлення сантехнічного виробу. Серед поширених варіантів виконання традиційний фаянс, також використовують скло і порцеляну, натуральний камінь і пластик.
  • Висота унітазу. Це саме той параметр, який вимагає у людини орієнтування на найнижчого члена сім'ї. Іншими словами, ноги цієї людини повинні опиратися об підлогу.
  • Тип змиву. Бувають унітази зі зворотним і прямим типом змивання. Перший тип є більш надійним оскільки в його випадку відбувається обмивання всієї чаші.
  • Тип конструкції. На сучасному ринку є унітази підлогового типу, підвісного типу і підлогового приставного типу. Робити остаточний вибір необхідно ґрунтуючись на розмірах приміщення, а також виходячи з ваших особистих переваг.
  • Бачок унітазу. В обов'язковому порядку необхідно переконатися в тому, що бачок з унітазом щільно підходять один одному.
  • Тип чаші. Сантехнічний ринок наповнений величезною кількістю різновидів типів чаш для унітазів. Зокрема, в їх числі є козирькові (відмінно попереджає бризки під час змивання), воронкообразні (найгігієнічніша), тарілчаста (володіє функцією антисплеск).

Де купити надійні унітази? Яким краще віддати перевагу?

Сантехніку купують на довгі роки. З цієї причини потрібно обов'язково віддавати перевагу продукції від перевірених виробників. Дуже популярні зараз унітази з функцією біде. Кращий варіант за якістю та вартістю завжди можна вибрати на онлайн-сторінках магазину сантехніки WELLCO. Саме тут кожен охочий зможе знайти унітази з біде під різний бюджет й залежно від своїх уподобань.

Є кілька вартих аргументів на користь того, щоб купувати сантехніку онлайн. Великий каталог товарів від перевірених виробників, оперативна доставка по всій Україні, точна інформація про вартість, можливість підбору унітазів в залежності від ряду додаткових параметрів, сортування по популярності/ціні/бренду/іншим параметрам, а також професійна допомога в підборі. Все це доступно клієнтам WELLCO.