З кожним роком ми спостерігаємо подорожчання енергоносіїв. Опалення стає головною фінансовою проблемою більшості українців, особливо тих, хто планує будівництво приватного будинку. Який тип  обрати, щоб зекономити на опаленні? Відповідь одна: каркасні будинки по канадській технології!

Servus: забудовник №1 в Україні!

Виготовлення будинків по SIP-технології з’явилося в Україні порівняно недавно, хоча в інших країнах успішно використовується ще з 60-х років минулого століття. Першим забудовником стала дрогобицька компанія «Северус». Шлях популяризації нового підходу у будівництві виявився доволі тернистим, але успішним. На офіційному сайті Servus зазначено, що з 2005 року реалізовано більше 900 проектів по всій країні. 

 

Такий успіх пов’язаний з тим, що будівництво приватного будинку по канадській технології з SIP-панелей проходить набагато простіше та в рази швидше, ніж у випадку використання класичного підходу. Утеплені панелі в 2 рази скорочують витрати на опалення, в порівнянні з цегляними спорудами. Будинок не потребує часу на усадку, ще робить можливим одразу приступати до внутрішніх робіт по оздобленню. 

6 переваг енергоефективних будинків Servus

Будівництво приватного будинку від компанії Servus має ряд переваг: 

 

  • Швидкість. На зведення класичного одноповерхового будинку знадобиться до 1 місяця часу.
  • Надійність. На офіційному сайті Servus зазначено, що при правильному користуванні, термін служби будинку із SIP-панелей складає більше 80 років.
  • Економія на опаленні. SIP-стіна має покращені теплоізоляційні властивості, завдяки чому стає можливо суттєво економити на опаленні.
  • Екологічність. Будівництво приватного будинку повністю здійснюється із екологічних сертифікованих матеріалів.
  • Вогнестійкість. Сучасні технології в обробці деревини дозволили отримати рівень вогнестійкості REI 60 по міжнародній класифікації.
  • Універсальність. Співробітники «Северус» переконують, що будівництво приватного будинку можливе на будь-якій місцевості і в будь-яку пору року. 

На офіційному сайті Servus можна знайти більш детальну інформацію про конструктивні особливості каркасної технології, методи роботи, матеріали та ціни. Зробіть свою мрію реальністю, разом з сучасними технологіями будівництва від компанії «Северус»!