Серед великого різноманіття дитячих іграшок, все більшою популярністю користуються настільні ігри для дітей, які здатні не тільки забезпечити веселе проводження часу, але також і розвивати увагу, логічне мислення, вчити дитину думати та аналізувати. Сучасна ігрова індустрія активно розвивається, що дозволяє появі величезної кількості нових настільних ігор різної тематики. Крім того, улюблена настільна гра для дітей допомагає розвивати певні здібності та навички у дитини, вона також навчає його правильно розподіляти свій час. Також ігри дозволяють батькам і дітям разом налагодити сімейний контакт. На сайті видавництва ranok книги купити та настільні ігри можна по привабливій вартості.

Різновиди настільних ігор

Наша компанія пропонує свої послуги на сучасному ринку протягом великого проміжку часу. За цей період часу було досить успішно та досконало вивчено смаки найменших поціновувачів настільних ігор, тому в електронному каталозі представлений широкий асортимент настільних ігор різних жанрів. Тут є можливість за доступною ціною купити ігри-вікторини та  інші варіанти, серед яких варто звернути увагу на наступні:

  • для найменших дітей;
  • для дошкільнят;
  • для учнів молодших класів;
  • для дітей старшого шкільного віку.

Ми пропонуємо веселі варіанти в каталозі, де є цікава настільна ігра хлопчику та дівчинці.

Критерії вибору ігор за віком дитини

В залежності від віку дитини та його досвіду в настільних іграх, усі настільні розваги можна умовно розділити на кілька груп:

1. Для дітей від трьох до п’яти років найкращим варіантом стануть яскраві, кольорові ігри, які містять фішки, фігурки, а також допомагають запам’ятовувати колір, відрізняти форми, цифри чи букви, тренувати дрібну моторику. Такі ігри відрізняються простими правилами, яскравими елементами оформлення, які запам’ятовуються.

2. Для дітей від п'яти до семи років підійдуть рольові або логічні настільні ігри, які відрізняють наявність цікавої сюжетної лінії (самостійної) або на основі відомих дитячих книг, мультфільмів.

3. У дітей більш старшого віку, від восьми до двох років, є інтерес до вибору стратегічних, логічних та економічних ігор.

Щоб грати дитині було цікаво, батькам необхідно вибирати розвагу спільно з дитиною, а також враховувати його індивідуальні побажання. Це дасть можливість придбати саме той варіант, який буде найбільш вдалим.