Водонагрівачі є найважливішим побутовим обладнанням, яке в даний час використовується практично в кожному будинку і квартирі. Їх дуже зручно використовувати для підігріву води не тільки в житлових приміщеннях, для постійної експлуатації, але також в заміських котеджах, на промислових об'єктах і так далі. Залежно від джерела енергії, а також принципу роботи водонагрівачі діляться на різні типи.

У нас бойлер львів купити можна вигідно.

Накопичувальні водонагрівачі. Бувають електричні (бойлери) і газові. По своїм технічним характеристикам всі моделі цього обладнання не відрізняються, температура води, що нагрівається в них від 60 до 80 С. Ємність, де знаходиться вода, має емальоване покриття або виготовлена з нержавіючої сталі. Основна їх відмінність – це обсяг водонапірного бака, залежно від цього бувають маленькі – від 10 до 30 літрів, середні – від 50 до 80 літрів і великі – від 80 літрів і більше водонагрівачі.

В інтернет-магазині опалення купити розширювальні баки львів можна недорого.

Газові накопичувальні водонагрівачі оснащуються баками ємністю від 50 до 150 літрів. Нагрівання відбувається за допомогою відкритих або прихованих тенів.

Якісні водонагрівачи пропонує інтернет-магазин опалення.

Для стаціонарного підігріву води в житлових приміщеннях краще всього використовувати накопичувальні водонагрівачі електричні на 100 літрів. Вони нагрівають оптимальний для витрати середньої сім'ї об'єм води і при цьому мають прийнятною потужністю, близько 3 кВт.

Для підігріву великого об'єму гарячої води використовують бойлери непрямого нагріву. Це стандартне обладнання, яке часто використовують в будинках оснащених одноконтурним газовим котлом. Бойлер непрямого нагріву, як правило, має підлогове виконання, так як його бак вміщує понад 100 літрів води.