Електронна сигарета - це гарний вибір для людини, котра хоче позбавитися від звички паління. Це також відмінна альтернатива тим людям, які прагнуть зменшити до мінімуму впливання нікотину на свій організм. Вона також дозволяє відкрити для себе нові приємні відчуття і смаки.

Переваги картриджів

Картриджі для pod системи FLEX не тільки допоможуть позбавитись від шкідливої звички, але й зроблять сам процесс паління приємним, насиченим різноманітними смаками та запахами, а також різним рівнем нікотину. Асортимент картриджів такий смачний та екзотичний:

  • Чорниця Арктик 2%
  • Вишня 5%
  • Ананас 5%
  • Тютюн5%
  • Яблуко з льодом 2%
  • Диня 2%
  • Манго 2%

Для покупців, які хочуть зробити безпечним ритуал паління, рекомендовано споживати картриджі, які рівняються по міцності звичайним сигаретам. Якщо людина мріє остаточно позбутися звички палити, то їй потрібно зменшувати рівень нікотину. В такому випадку потрібно брати заправку з меншим нікотиновим вмістом. Данні картриджі можна придбати тут https://flex.shop/ua/catalog/pods.

Вся перевага цього пристрою в тому, що його електронна система працює на соляному нікотині.

Що таке соляний нікотин?

Соляний нікотин це речовина, штучно синтезована із звичайного нікотина. За вмістом схожа на натуральний тютюновий нікотин. Кислотність цього відкриття рівняється кислотності організму людини. Такий нікотин добре засвоюється організмом швидше його насичує собою. Рідини з соляним нікотином при випарюванні діють на здоров'я людини практично без шкоди. Вони не дратують горло вейпера і мають чистий без домішок смак.Але головне те, що ці рідини швидше втамовують нікотиновий голод. Який при палінні традиційних сигарет виникає дуже часто у курця і стає причиною частого паління. Це наносить здоров'ю людини сильного удару кожен день. Соляний нікотин довше утримується в клітинах людського організму. Перевага цього явища полягає в тому, що у курця не буде виникати потреби робити часті затяжки. Звісно і ризик для організму стає меншим. Унікальні pod-системи відрізняються меншим виділенням пару, який майже не помітний і не шкідливий для оточуючих людей.