Вирішивши поміркувати над тим, де ж провести довгоочікувану відпустку, варто взяти до уваги поїздку на захід України. Карпатська природа не просто зачаровує приїжджих, вона додає сил та енергії, робить вас здоровішими. Мальовничі долини, гирла річок і схили гір подарують спокій втомилася від робочих буднів душі.

В розділі відпочинок в карпатах ціни ви отримаєте більше інформаціі про відпочинок в Карпатах.

Вирішивши провести літню відпустку в Карпатах, ви нітрохи не пошкодуєте, що не поїхали на відпочинок в Криму, на Азовське море або за кордон. Ваш відпочинок в Карпатах скрасять екскурсії в найкрасивіші місця на Заході. А гостинність і широка душа місцевого населення залишать масу позитивних емоцій. Влітку карпатський регіон гарний по-своєму, це важко помітити взимку, коли приїжджаєш кататися на лижах, але легко відчути, провівши хоча б день на розпустилися гірських галявинах.

Більше інформації про проведення корпоративів в Карпатих ви можете отримати в розділі корпоратив в карпатах ціни.

Серед популярних місць відпочинку в Карпатах слід виділити такі, як Славське, Буковель, Яремче, Синяк, і безліч інших цікавих за своїм і гостинних населених пунктів. Багато готелів і санаторіїв Карпат працюють вже понад 100 років і є справжніми архітектурними перлинами курортно-туристичної зони. А, зупинившись в зимовий сезон у містечку Воловець, ви зможете не тільки скуштувати страви національної закарпатської кухні і попаритися в гарячій сауні, але і відвідати Пилипець, який вже заслужив звання найкращого гірськолижної траси України.

Табір в карпатах для дітей запрошує на відпочинок дітей різних вікових груп.

Для любителів активного зимового відпочинку карпатський відпустка стане просто «клондайком» розваг. Тут чудові схили для спуску на лижах, різні за складністю, підходить як новачкам, так і професіоналам. А також підйомники і баз прокату обладнання. Все, що потрібно для повного щастя, включаючи дуже затишні готелі і будинки відпочинку.