Реєстрація та ставки на сайті Парі матч онлайн

Букмекерська контора Париматч є одним із лідерів за загальною кількістю прийнятих ставок. Основні переваги букмекера – це зручний сайт для парі онлайн, матчі з більш ніж 30 видів спорту в передматчевій лінії та лайві, помірна маржа, стабільна служба підтримки та великий вибір платіжних засобів для введення та виведення грошей. Постараємося розібратися, як зареєструватися та зробити першу ставку на спорт у БК Парі матч онлайн.

Порядок реєстрації

Для створення аккаунту на офіційному сайті Паріматч вам потрібно буде вказати основні особисті та контактні дані, у тому числі ПІБ, дату народження, країну проживання, номер мобільного та адресу електронної пошти, необхідну для активації профіля. Для входу на сайт Парі матч використовується номер ігрового рахунку та пароль, створений під час реєстрації.

Якщо ви вирішите грати в БК Паріматч, то відразу після реєстрації зможете перейти до поповнення рахунку та розміщення парі. Ідентифікація в Паріматч відбувається в онлайн-режимі і не вимагає обов'язкового відвідування відділення контори.

Вибір подій та оформлення парі

У передматчевій лінії букмекерської контори Парі матч оглядається кілька десятків спортивних дисциплін, включаючи незвичайні ставки на флорбол, дартс, гольф та інші рідкісні види спорту. Окрім парі на спорт, у букмекерській конторі Паріматч ви можете спрогнозувати результати політичних та культурних подій, у тому числі виборів президента США, результатів кінопремії «Оскар», підсумки телевізійного шоу «Голос» тощо.

Розпис кожної окремої події залежить від її популярності серед гравців. Наприклад, у футбольній лінії для топ-матчів є пропозиції на авторство першого чи останнього гола, суму всіх хвилин забитих голів та порівняння результативності таймів. Що стосується інших видів спорту, у розписі теж є свої переваги:

·         Теніс: у якому геймі відбудеться перший брейк, чи буде 40:40 у геймі, який гравець першим подасть;

·         Хокей: автор першого гола, порівняння результативності періодів, перемога з урахуванням овертайму;

·         Баскетбол: найрезультативніша чверть, порівняння результативності чвертей та половин матчу;

·         Волейбол: гонка до 5, 10, 15 або 20 очок у сеті, точний результат матчу.

До лайву-розділу щодня потрапляє близько 200 спортивних подій, приблизно половина з них супроводжується прямими трансляціями. Маржа букмекерської контори Париматч у лінії та у лайві приблизно однакова. У 99% випадків діє правило «Чим більше популярна подія серед гравців – тим вищі коефіцієнти».

Розрахунок ставок та виведення виграшів

Зазвичай букмекерська контора Париматч не зволікає з розрахунком, і якщо парі виявилося виграшним, то ви отримаєте суму виграшу через 20-30 секунд після закінчення останньої події з купона ставки. У деяких випадках можливі затримки з розрахунком, викликані проблемами інформаційних ресурсів. Якщо ставку не розраховують протягом 15-30 хвилин, панікувати не варто, якщо довше – можна написати в службу підтримки, наприклад, у лайв-чаті на сайті, вказавши інформацію про номер купона та події, включені до нього.

Виграні гроші можна використовувати на свій розсуд – хоч для виведення на карту чи гаманець, хоч для розміщення наступних парі. Виводити кошти можна лише в той спосіб, яким вони потрапили на рахунок. Умовно кажучи, якщо ви вносили депозит із картки, а вивести виграш хочете на гаманець, краще заздалегідь попередити підтримку та уточнити можливість таких платежів.