Гірськолижний сезон швидко наближається. Любителі зимових видів спорту можуть подивитися веб камери на курорті Драгобрат та підготувати своє тіло до активності. Заняття спортом на свіжому повітрі, особливо в зимових умовах, корисні для здоров’я – формують імунітет, формують фігуру, розвивають стан, але це також чудове випробування для людського організму. Тому так важливо як слід підготуватися до зимового сезону, це дозволить вам отримати переваги та запобігти будь-яким травмам.

Коли починати підготовку до гірськолижного сезону?

Поїздка на перші лижні спуски часто збагачує ваш організм додатковими ендорфінами. Але часто ви не звертаєте уваги на те, чи правильно ви фізично підготовлені до діяльності вашого організму. Уникнути негативних наслідків можна дуже легко – систематично та протягом року доглядаючи за своїм станом.

Який одяг краще вибрати для катання на лижах?

Він не може сковувати рухів, тому слід подбати про правильний матеріал. Найкращим вибором буде термоактивна білизна, також можна шукати одяг з додаванням натуральних матеріалів, наприклад, мериносової вовни. Пам’ятайте про довгі шкарпетки, щоб захистити ноги від потертостей та зігріти. Безпека є першорядною на схилах, тому не забудьте мати пристойний шолом, який захистить вас.

Як підготувати лижне спорядження?

Гірськолижне спорядження повинно бути належним чином очищено, заточене та нанесене воском. Якщо ви ніколи з ним не стикалися, то краще передати його фахівцям, які подбають про вашу техніку.

Фізична підготовка - обов'язок перед катанням на лижах

Катання на лижах або сноуборді – це види спорту, які задіють все тіло, вони вимагають від людини гарної кондиції та високої витривалості. Під час катання на лижах/сноуборді працюють не тільки м'язи ніг, а й інші м'язи, наприклад, стопи, передпліччя, руки.