Консультація психотерапевта в https://altera.center – послуга, яка здобула велику популярність останнім часом. Психотерапія стала настільки важливою у сучасному світі, що її включають у соціальний пакет при працевлаштуванні у великі компанії. Народне прислів’я говорить: «із хворою головою ногам нема покою». Сучасній людині стало остаточно зрозуміло, що від стану психіки залежать усі інші компоненти життя: навчання, робота, сімейні та романтичні стосунки, відпочинок і т.д. Тому психотерапевт – важливий спеціаліст у ХХІ столітті.

Консультація психотерапевта: причини

На прийом до такого спеціаліста приходять клієнти з широким колом питань:

  • втрата близької людини;

  • розрив стосунків;

  • стрес від лікування тяжких захворювань;

  • поради друзів або членів родини більше не допомагають;

  • клієнт може «впоратися» зі своїм пригніченим психологічним станом лише завдяки нездоровим звичкам (алкоголь, наркотики, порнографія і т.д.);

  • він проходить крізь період великих змін у житті (переїзд, народження дитини, нова робота і т.п.);

  • має неконтрольовані емоції та підозрює наявність психічних розладів.

Консультація психолога онлайн по скайпу

Якою б не була проблема, психотерапевт завжди знайде шляхи полегшити її вирішення. З одного боку, він має можливість побачити її зі сторони. З іншого – володіє професійними навичками, як потрібно працювати з труднощами – якими і поділиться з клієнтом. У крайньому разі він може рекомендувати звернутися до психіатра – це лікар, який має право призначати медичні препарати.

Терапія – це засіб, по який можна звертатись також у нормальному стані психіки. Якщо він був гарним – то стане в такому випадку ще кращим.

Психолог онлайн по скайпу

Психотерапевт в Києві – це, звісно, зручно для киян. Проте українці з будь-яких інших міст та селищ наразі мають змогу отримувати якісну терапію завдяки розвитку технологій. Останніми роками, особливо під час пандемії, здобула велику популярність така послуга, як психолог онлайн по скайпу.

Щоб відвідати сесію, людина не має нікуди їхати – отже, суттєво економить власний час та гроші, які зазвичай витрачає на транспорт. Відгук клієнтів свідчить про те, що психологічна допомога онлайн майже нічим не відрізняється від кабінетної терапії. Психолог по skype або психотерапевт в Києві – це питання виключно смаку та побажань клієнта.

І ту, і іншу послуги пропонує психологічний центр ALTERA. Ціна терапії залежить від багатьох чинників, як от кількість сесій, кваліфікація спеціаліста та інші. Проте психолог по skype – це формат, який може бути зручним також для жителів столиці. Адже він максимально комфортний, та небезпечний з епідеміологічної точки зору.

Автор: Ольга Королик (Психотерапевт, спортивний коуч)