Повноцінний ремонт квартири - це процес, який передбачає покрокове планування та виконання ремонтних робіт. Якщо Ви плануєте робити комплексний ремонт, краще звернутись до компанії яка зможе виконати його “під ключ”. У місті Львів свої послуги пропонує компанія Добрий Ґазда.

Ремонт квартири під ключ з будівельною компанією

Ми займаємося ремонтом з 1998 року, тому з таким досвідом пропонуємо сучасні технології виконання ремонтних робіт та перевірені якісні матеріали. Ремонт квартир Львів може бути косметичним, капітальним або дизайнерським. Оскільки ремонт повинні виконувати спеціалісти, то коли звичайні мешканці стикаються з цим питанням у них виникає багато питань, ремонт не завжди виконується послідовно та забирає багато часу. Наша компанія це команда спеціалістів які якісно виконують електромонтажні роботи, прокладають водопостачання та каналізацію, виконують гіпсокартонні, малярні, відділочні, плиточні роботи та займаються монтажем підлог. На всі намічені та заплановані види послуг ми підписуємо договір із замовником.

Скільки коштує ремонт квартири під ключ у м.Львів?

Ціна на ремонт квартири на замовлення від компанії Добрий Ґазда залежить від переліку будівельних робіт, які заплановані разом із замовником. В середньому вона складає 5500 грн./м2 від площі квартири. Вартість на ремонтні роботи також залежить від додавання додаткових послуг, наприклад, заливка стяжки, демонтаж перегородок або теплоізоляція стін. Матеріали входять у вартість, ми розраховуємо лише конкретні види послуг. Гарантія на виконані роботи на 12 місяців, тому Ви будете точно впевнені у якості та довговічності Вашої відремонтованої оселі! Ми пропонуємо чесну вартість за будівельні послуги виконанні командою будівельних майстрів та дизайнерів.