Багато людей замислюються про покупку емальованих кухлів. Це чудова альтернатива пластиковим стаканчикам, які ви будете використовувати щодня, а не лише для кемпінгу чи походів.

Ви не хочете використовувати хлипкі пластикові стаканчики, коли вечеряєте з компанією, тому краще перейти на щось міцніше, наприклад, емальований кухоль.

Чи можна ставити емальовані кухлі в посудомийну машину?

Так, можна ставити емальовані кухлі в посудомийну машину! Однак перед тим, як це зробити, ви все одно повинні переконатися, що на вашому кухлі є етикетка «можна мити в посудомийній машині».

Якщо ви не впевнені, то вимийте його вручну, щоб з часом не пошкодити фарбу та дизайн. Деякі люди вважають за краще використовувати посудомийну машину лише тоді, коли у них є велика стопка посуду для очищення, тому вони можуть без проблем мити свої кухлі вручну.

Чи можна поставити емальовані кухлі в мікрохвильову піч?

Все це звучить чудово, але чи можете ви поставити емальовані кухлі в мікрохвильову піч? Що ж, було б хорошою ідеєю перевірити, чи є етикетка «безпечно для мікрохвильової печі» на вашому кухлі, перш ніж покласти його! Ви не хочете нічого зіпсувати, намагаючись приготувати гарячу їжу. Однак, якщо етикетка є в наявності, ви можете поставити емальований кухоль в мікрохвильову піч на одну-дві хвилини. Це забезпечить вам достатню кількість тепла, тож вам не доведеться турбуватися про те, що ви наробите безлад!

Правильний догляд за емальованими кавовими кружками

Емальовані кухлі дуже прості в догляді та обслуговуванні. Наступні кроки допоможуть вам зберегти гарний вигляд вашого емальованого посуду:

Крок 1: Вимийте вручну теплою мильною водою, добре промийте чистою теплою водою. Уникайте використання губки або жорстких абразивів, оскільки вони подряпають поверхню кухля.

Крок 2: Щоб видалити мінеральні плями, змішайте 1/2 склянки білого оцту і 2 склянки теплої води. Наповніть кухоль сумішшю і поставте на плиту. Доведіть до кипіння, дайте покипіти 5 хвилин, потім вимкніть вогонь і дайте охолонути. Опустіть вміст кухля і добре промийте чистою водою.

Крок 3: Щоб запобігти подальшому утворенню плям і корозії, уникайте використання сильних абразивних засобів і мочалок. Не використовуйте посудомийну машину чи мікрохвильову піч для нагрівання цього продукту, оскільки вони пошкодять його та спричинять іржу та ямки. Тримайте кружку якомога далі від інших металевих предметів, таких як ножі, виделки, ложки тощо.

Емальований кухоль продається за вигідною ціною в інтернет-магазині Enamel Mug, де присутній широкий асортимент та різноманіття кольорів. Переходьте за посиланням вище для більш детального ознайомлення.