Принципова відмінність сталі з антикорозійними властивостями – підвищена конструкційна стійкість. Їх можна використовувати для з'єднання металевих деталей, виробів з синтетики чи дерева, які розташовані на відкритому просторі. Постійний контакт з вологою не змінює ключових параметрів міцності та витривалості.

Купити саморізи з нержавійки пропонує виробник – компанія Солді і Ко. У асортименті всі необхідні для ефективної роботи під час монтажу та збирання конструкцій види саморізів. Вони виготовляються у широкому асортименті різновидів, включно з актуальним діапазоном:

  • діаметрів, довжин;
  • напрямків застосування;
  • форми головок та шліцевих рішень, включно з антивандальними.

Компанія виготовляє всі кріпильні вироби на професійному промисловому обладнанні, має значний досвід роботи. Виконуючи виготовлення кріпильних елементів, гарантується кожному з‘єднанню, що воно буде виконано з застосуванням всіх технічних вимог, високою міцністю та необхідною витривалістю.

Різновиди саморізів з антикорозійної сталі – особливості моделей від компанії Солді і Ко

Гвинти із самонарізальними властивостями випускаються в асортименті виконання:

  • з гвинтовим кінцем;
  • зі свердлильним завершенням.

Такі різновиди актуальні для встановлення у різні види матеріалів – від дерева чи синтетичного полімеру, де використовують гвинтовий кінець до металу, профнастилу чи гіпсокартону, де зазвичай краще застосовувати свердлильне завершення. Ця конструкція забезпечує швидку підготовку отвору для закручування, гарантує підвищену стійкість кріплення в складних умовах застосування за наявності динамічних або статичних навантажень.

Класичний різновид – для монтажних та сполучних робіт

Звичайний вид з шестигранною головкою чи з круглою або циліндричною, де застосовується хрестоподібний чи зірчастий вид шліців. Цей різновид активно використовується:

  • для сполучення металу з корпусною рамою;
  • поєднання металоопрофілльних листів з базисними деталями огородження.

Такі ж види металевих виробів можна використовувати для кріплення гіпсокартону та інших видів будматеріалів.

Антивандальні різновиди – ключова відмінність

Значна товщина і глибоке проникнення із використанням спеціалізованої форми шліців. Все це параметри антивандальних конструкцій. Антивандальний саморіз поліпшує захист конструкції від умисного розкручування, має високу міцність сполучення та додатковий захист від несанкціонованого проникнення. Ці види кріпильних елементів мають також високу механічну стійкість, тобто під дією зовнішнього чинника залишаються достатньо міцними для утримання конструкції від руйнування.

Антивандальні та класичні види саморізів з нержавіючої сталі – це витривалі та надійні, з потужними антикорозійними властивостями, види металевих кріпильних виробів. Вони можуть застосовуватись для промислового збирання корпусних елементів, виконання сполучення деталей машин і механізмів. Також їх активно використовують в будівельних, ремонтних видах робіт.