Знижки, акції та розпродажі

Якісну та красиву кухню недорого можна купити на розпродажі виставкових зразків в салонах кухні. На сайтах великих виробників кухонних меблів, зазвичай є спеціальний розділ, де представлені гарнітури, які можна придбати за спеціальною ціною. Іноді знижка на кухні на замовлення львів ціна може сягати 60-70%. Часто готові гарнітури продаються разом з вбудованою технікою, фурнітурою, витяжкою, стільницею, мийкою та змішувачем. Придбати недорогі сучасні кухні львів ціна можна і на меблевих виставках. Головне встигнути забронювати вподобану. Продавці кухонь нерідко пропонують акції та знижки на кухонні гарнітури та їх елементи. Але будьте уважні: деколи спеціальні ціни виявляються просто маркетинговими. Наприклад, знижка на стільницю може діяти лише в тому випадку, якщо ви замовите в салоні кухню «під ключ», разом з побутовою технікою та аксесуарами.

Купуємо кухню по частинах

Вдалий спосіб купити шафи купе на замовлення та отримати хорошу та недорогу кухню, це купити готовий корпус потрібних розмірів, а фасади замовити окремо. Таку послугу зазвичай надають невеликі компанії, всі великі фабрики продають кухні «під ключ». Деякі фірми спеціалізуються на виготовленні фасадів, причому, працюють не тільки в столиці та області, але й роблять доставку по всій країні. Інший варіант, це замовити недорогі корпуси шафи у невеликій меблевій компанії, а фасади - в спеціалізованій компанії.

Недорога кухня стандартна? Як правило, так. Якщо ви хочете замовити недорогу кухню, доведеться обмежитися стандартними розмірами модулів та фасадів. Будь-який виробник може зробити кухню за вашими індивідуальними розмірами. Але більшість меблевих компаній, особливо великі фабрики, в цьому випадку візьмуть доплату за нестандарт (зазвичай 25-30%). Деякі виробники-приватники можуть не робити таку націнку. Але тут як пощастить, можуть виникнути проблеми з якістю роботи, гарантією та термінами.