Відносно недавно з’явилася можливість обирати між точками продажу автозапчастин. Хоча автобазари завжди конкурували зі спеціалізованими магазинами, та зараз конкуренцію їм склали Інтернет-магазини. Якщо в країнах Заходу така практика вже давно стала звичною, то в нас вона лише набуває обертів. Для водіїв справді дуже вигідною є така конкуренція, адже завжди можна підшукати, де запчастини Рено Кенго продаються по хорошій, не завищеній ціні. Звичайно, завод-виробник виставляє ціни на свої запчастини, проте до них додається націнка, яку бере продавець. Саме тому ми спробуємо знайти продавців, які беруть найменше, а товар пропонують досить якісний, навіть якщо він б/у. Тому не будемо обходити питання розбірки Рено Канго, а зупинимося на ньому більш детально. Адже саме розбірка дозволяє зекономити кошти на ремонт Рено Трафік (або будь-якої іншої моделі чи марки транспортного засобу), причому суттєво. Також ми обов’язково підкажемо, як правильно шукати магазин, адже не у всіх є знайомі, які можуть порекомендувати перевірений варіант. А шукати потрібно, адже це прямо впливає на сімейний бюджет. Отже, зупинимось на двох варіантах магазинів – Інтернет, а також продажах на авто базарі. Порівняємо, де ви зможете зекономити більше, та підкажемо, в які точки продажу вам буде найвигідніше звертатися.

Чи безпечно купувати в Інтернеті?

Поговоримо ми не тільки про це питання, а й про ціни, які зазвичай встановлюють такі продавці. Але спочатку про безпеку. Справді, як можна бути впевненим у продавці, якщо його не бачиш? Саме гарантія на товар, яку забезпечує продавець, і буде основним фактором, на який варто звертати увагу, обираючи магазин. Завжди вимагайте гарантію. Важливо, щоб на сайті такого продавця це питання стояло окремим пунктом. Неважливо, купуєте ви дорогий товар, чи просто шукаєте ковпаки на Рено Трафік. Особливо важливо, щоб продавець, який реалізовує б/у запчастини Рено Кенго, давав гарантію також і на них. Адже тут ви ризикуєте більше. А коли у вас на руках є гарантія, можна зробити заміну товару, який не підійшов. Звичайно, необхідно уважно дотримуватись всіх умов, прописаних у гарантії, оскільки стосується вона не тільки сторони продавця, але й покупця. Одразу підкажемо хороший магазин, в якому дуже зручно робити покупки: http://renaultmaster.com.ua/ua/products/renault/kangoo. Обрали ми саме цей варіант, адже тут можна подивитись і всі позиці, зручно розташовані у каталозі, і всі ціни, а також прочитати все наглядно – від питань гарантії до умов доставки. Що ще важливо знати?

Важливим питанням залишаються ціни. Зазвичай вони тут вкрай привабливі, а пояснюється це дуже просто – невисокими витратами, які несе продавець, утримуючи такий магазин. Звичайно, невисокі – поняття неконкретне, але такі витрати будуть значно нижчі, ніж утримання спеціалізованого магазину з персоналом, як адміністративним, так і консультуючим.

Автобазар: чи варто купувати тут?

Більшість людей просто звикли купувати товар саме тут. Справді, асортимент тут великий, можна знайти все необхідне – навіть ролик бокових дверей Рено Трафік (http://renaultmaster.com.ua/ua/products/renault/trafic), якщо це буде необхідно. Придбання запчастин Рено Кенго тут також вигідне. Але чи справді на авто базарі купувати вигідніше? На поїздку витрачається багато часу, а зекономити може й не вдатися. Тому зручніше робити покупку вдома, користуючись Інтернетом.