З чого починається облаштування кухні? З наповнення її різноманітною технікою – сучасні господині вже не можуть уявити собі життя без розумних пристроїв. За статистикою, саме на кухонну зону припадає найбільше приладів і агрегатів. Як же вони вміщаються в такому маленькому приміщенні? Господарям доводиться йти на різні хитрощі, щоб акуратно розмістити всю техніку. Наприклад, їми використовується вбудована техніка – це чудова альтернатива стандартного громіздких пристрою.

Одним з найбільш практичних рішень буде покупка плоскої витяжки львів – така техніка у великій кількості представлена в онлайн-каталоги на franke-partner.com.ua. Чим такі хороші пристрої? Плоскі витяжки не займають місця над плитою – вам не треба хвилюватися, що на вашій кухні з'явиться громіздкий «козирьок». Але де тоді фіксуються витяжні пристрої? Знизу під меблями. Ви можете тепер просто повісити над плитою шафу і встановити на її нижній поверхні техніку. Це зручно і практично – витяжка не псуватиме вам антураж.

Вам сподобалася ідея з установкою вбудованих меблів? Тоді обов'язково зайдіть у каталоги на franke-partner.com.ua, де представлені варочні поверхні – ця техніка сьогодні теж набирає популярність у українців. Особливо вона корисна для тих, хто не готує страви в духовці. Саме духовка займає дуже багато місця на кухні. Якщо її прибрати, то можна буде більш раціонально застосувати вільне місце.

Чи здатна панель повноцінно замінити плиту? Так, працює вона досить продуктивно. Вам потрібно лише правильно підібрати модель. Наприклад, зверніть увагу на габарити і конфігурацію техніки, її вид (електрична, газова або комбінована) кількість конфорок, матеріал виготовлення. При врахуванні всіх цих критеріїв, вам вдасться знайти якісну варильну поверхню.

Пам'ятайте, що комфорт на кухні залежить не тільки від грамотного вибору техніки. Приділіть увагу і сантехнічним пристроям. Кухонна мийка – важливий робочий сектор на кухні, який постійно потрібен господині. Постарайтеся знайти якісну раковину і надійні кухонні змішувачі, які будуть ефективно допомагати вам у роботі.

Що складного у виборі мійки і крану? При покупці першої треба звертати уваги на її розміри, конфігурацію і матеріал. В цьому випадку вам вдасться знайти зручну мийку. Вибираючи змішувач, придивляйтеся до матеріалу, з якого він зроблений. Також дізнайтеся про його тип, висоту виливу. Важливо, щоб кран відповідав мийці і дозволяв з комфортом мити посуд і продукти.