Єдиний державний реєстр підприємств

Пошук за єдрпоу

Процедура проведення пошуку підприємств на єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України

У даній статті можна дізнатися для себе як проводити пошук через єдиний державний реєстр підприємств і організацій на території України, а також яку роль відіграє ЄДРПОУ.

Пошук по Єдиному державному Реєстрі по юридичним особам або фізичним особам, які мають своє власне підприємство або організацію мають право здійснювати перевірку щодо будь-якому з суб'єкті або об'єкті (якщо він є в базі даних Єдиного державного реєстру підприємств та організацій на території України), а також запросити будь-яку доступну до перегляду інформацію. Провести пошук по єдиному державному реєстрі можна провести якщо у користувача, який шукає є індивідуальний код ЄДРПОУ або користувач знає назву (повне, неповне, скорочене) підприємства або організації, яку збирається знайти. Єдиний державний реєстр підприємств дозволяє користувачам знайти будь інтересуемого юридична особа по параметрам пошуку: прізвища, імені та по батькові вадельца-підприємця або ж по ІПН. Для отримання докладної інформації, суб'єкта або об'єкта, який інтрес користувача можна звернутися до спеціалізованим державним органам, які при проведенні певної процедури можуть видати користувачеві виписку, довідку або витяг з бази даних Єдиного державного реєстру підприємств та організацій на території України.

Так як пошук за ЄДРПОУ пошук по єдиному державному реєстрі можна проводиться як безкоштовно, так і платно. Те для платного отримання інформації потрібна реєстрація на офіційному сайті Міністерства юстиції України. Реєстрація проводиться в основному в електронному режимі, але має деякі особености:

  • Реєстрація може проводиться тільки фізичною особою, яка хоче відкрити своє підприємство;

  • Реєстрацій може проводиться тільки юридичною особою, з метою створити нову юридичну особу.

Реєстрація проходить на основі закону України про державну реєстрацію юридичних осіб або фізичних осіб, які хочуть відкрити своє підприємство (також можна провести пошук по ЄДР) Закон вступив в дію з 23 серпня 2011 року. Для того, щоб отримати потрібну користувачу інформацію, потрібно звернутися в спеціалізовані державні органи за випискою, вона може коштувати певну суму. Всі тарифи можна дізнатися на офіційному сайті Міністерства юстиції України, зайшовши на сторінку "Контакти".

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии