• Головна
  • Спортлидер+ – Енакиевец – 3:3 (Нічия, яка для декого варта перемоги)
12:35, 29 січня 2013 р.

Спортлидер+ – Енакиевец – 3:3 (Нічия, яка для декого варта перемоги)

Те, про що так довго говорили, і так довго чекали – сталось! «Спортлідер+» здобув перше очко в «Екстра-лізі». Першою командою, що не змогла перемогти хмельничан, став «Єнакієвець». Цікаво, що матчем із цією ж командою «Спортлідер+» і розпочав виступи в найсильнішому дивізіоні.

Вперше в Хмельницькому після фінального свистка вболівальники посміхались, щиро радіючи довгоочікуваному успіху команди. Саме успіху, оскільки, можливо, в іншій ситуації одне здобуте очко і не викликало б такої бурі радісних емоцій. Але в даному випадку присутня не тільки радість за результат, але й задоволення грою команди, яку вона продемонструвала в двох останніх матчах. І, якщо з «Енергією» здобути очки не вдалось, то в матчі з єнакієвцями гра принесла ще й результат.

Матч розпочався із атак господарів. Тричі вони пробивали по воротам, але жодної небезпеки ці удари не представляли. Гості до появи другої, «бразильської», четвірки нічим особливо не запам'ятались. Вихід легіонерів спочатку викликав деяку плутанину в грі подолян, але вони швидко розібрались, і доволі вдало протистояли їм. Періодично навіть вмикаючи проти бразильців пресинг, примушуючи помилятись явно високотехнічних суперників.

Команди несильно звертали увагу на захист, обмінювались небезпечними атаками. І першими реалізували свій момент гості. Тіагу пройшов по лівому флангу і виконав сильний не то удар, не то простріл, і м'яч, зрикошетивши від Дмитра Калукова, опинився у воротах – 0:1 на 9-й хвилині.

Після забитого м'яча гра не змінилась – безліч ударів і небезпечних моментів в обидві сторони. Викликали розчарування тільки невдалі вкидання воротаря господарів Шевцова, він то влучав м'ячем в баскетбольні конструкції, то просто в стелю. Та на 14-й хвилині він реабілітувався за ці огріхи із запасом. Закидання від власних воріт на Сондака вилилось в вихід останнього один на один із Мельником та ефектний обіграш голкіпера.

До перерви і господарі, і гості мали декілька моментів для взяття воріт, але підводила реалізація моментів.

Другий тайм розпочався із атак єнакієвців, але забили хмельничани. Блискучу триходівку Сондак-Калуков-Фетько влучним ударом завершив останній. Гості завелись і побігли відігруватись. Небезпечних ударів завдавали Ромаріо, Хурсов, Замятін. Забити ж вдалось Бруно Мело, якому асистував Ромаріо, що перехопив неточну передачу.

Гра тримала в напрузі і учасників, і глядачів. Президент «Спортлідера+» Іван Гончар другий тайм дивився на протилежній частині залу, біля воріт гостей – на фарт. Тим часом, футболісти почали грати досить жорстко, що і вилилось в червону картку для Сільченка, який грубо штовхнув Заворотного після зіткнення із ним на боковій лінії.

Хмельничани отримали право на чисельну перевагу. Але троє єнакієвців грали так, що ще й забити могли в меншості! Та їм це не вдалось, а «Спортлідер+» все ж таки реалізував перевагу в одного гравця на 33-й хвилині, після влучного удару Фетька в дев’ятку. 3:2 – і в повітрі вочевидь запахло першою перемогою господарів.

Та досвід є досвід, і на 38-й хвилині залишений без нагляду Бруно Мело реалізував передачу Тіагу, замкнувши її на дальній штанзі. Гості на останні хвилини випустили п'ятого польового і ледь не припустилися фатальної помилки. Дмитро Калуков за 15 секунд до кінця поєдинку не став бити по порожнім воротам, а віддав передачу на Ткачука, на жаль, недосить зручну. За 7 секунд до кінця вже сам Дмитро пробивав по воротам, та влучив у голкіпера.

3:3 – нічия, яка для декого варта перемоги.