10:59, 10 липня 2023 р.

Переможцями Чемпіонату України стали легкоатлети з Бахмута

Спорт 710e4

Спорт 710e4

На початку липня в Луцьку відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів 2004-2005 років народження та молодших. Донеччину на змаганнях представили спортсмени з Бахмута та Костянтинівки.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА.

За нагороди боролися 379 учасників із 23 регіонів і столиці нашої держави.

Від Донеччини на змаганнях виступили 11 спортсменів — вихованці Школи вищої спортивної майстерності та учні Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки. Четверо алетів стали призерами чемпіонату.

Як виступили наші земляки? Бахмутянка Марія Ларіна виграла змагання зі штовхання ядра вагою 4 кг, показавши результат 14,72 м. Вона підтвердила своє право виступити в складі збірної України на юніорському Чемпіонаті Європи, що відбудеться у серпні в Ізраїлі. Марія є спортсменкою відділення легкої атлетики ШВСМ Донеччини, вихованкою ДОСФКСП ім. С.Бубки та ДЮСШ Торецька. Валентин Лобода з Бахмута переміг у стрибках з жердиною. На змаганнях учень коледжу ім. С. Бубки та атлет ШВСМ повторив особистий рекорд — 4,80 м. Костянтин Оніщенко з Бахмута здобув «бронзову» медаль у бігу на 3000 м з перешкодами, продемонструвавши свій кращий час на цій дистанції — 10:02.18. Він є учнем ДОСФКСП ім. С.Бубки. Марія Стрєлець із Костянтинівки посіла третє місце в метанні диска вагою 1 кг. Вихованка міської комплексної ДЮСШ, учениця ДОСФКСП ім. С. Бубки та атлетка ШВСМ метнула диск на 38,62 м.

Зазначимо, що до змагань Марію Ларіну підготували тренери Олексій Семенов, Іван Романенко та Ольга Семенова; Валентина Лободу — Юрій Седньов та Павло Задорожний; Костянтина Оніщенко — Михайло Третьяков та Юрій Оніщенко; а Марію Стрєлець — Сергій Стрєлець та Олексій Семенов.

Спорт1 1f39a

Бахмутянка Марія Ларіна на п'єдесталі пошани. Фото: Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію